Čempione “SK Latgols” sezonu noslēdz ar uzvaru Jēkabpilī

15.03.2024 21:23

Šovakar Latvijas čempionātā Ludzas “Latgols” handbolistes savā pēdējā virslīgas sezonas spēlē pārliecinoši uzvarēja Latvijas U-15 meiteņu izlases bāzes komandu “LAT U-15” (42:23), jau otro sezonu pēc kārtas nodrošinot čempionu titulu.

Spēles ievadā U-15 izlases meitenes spēja diezgan līdzvērtīgi čempionēm turēt līdzi rezultātā, vēl 20. minūtē atrodoties viena precīza metiena attālumā – 9:10. Taču turpinājumā ludzānietes jau izrāvās drošākā vārtu starpībā, pirmā puslaika beigās panākot 21:13, bet visā spēlē uzvarot ar 42:23.

Jaunatnes izlases labā piecos no astoņiem metieniem rezultatīva bija Dobeles sporta skolas audzēkne Nikola Kukjana, bet četrus no 13 metieniem realizēja jēkabpiliete Vivita Puķinska.

Savukārt uzvarētāju rindās deviņos no 15 mēģinājumiem precīza bija Arīna Zaharāne. Pa astoņiem vārtiem guva Juta Bindemane un Laura Rutkovska.

Sezonas rezultatīvākā spēlētāja “SK Latgols” komandā ir Madara Cibuļska, kura 141 metienā 72 reizes bijusi precīza, tai skaitā arī 12 septiņu metru soda metienos.

• LAT U-15 – SK Latgols 23:42 (13:21)

LAT U-15 – Kukjana 5/8, Puķinska 4/13, Koržeņevska 3/4, Skudrova 3/4, Duceva 3/5, Paņkova 2/3, Leščinska 1/1, Plotņikova 1/2, Kitova 1/2

SK Latgols – Zaharāne 9/15, Bindemane 8/9, Rutkovska 8/12, Ziediņa 6/6, P. Cibuļska 3/5, Dergačeva 2/3, Batņa 2/3, M. Cibuļska 2/4, Sproģe 1/1, Kaupuža 1/3

Pēdējā desmitgadē “SK Latgols” komanda kāpusi goda pjedestālā katru sezonu. Arī pērn ludzānietes izcīnīja čempionu titulu, bet iepriekš iegūtas trīs bronzas un četras sudraba medaļas, kā arī vēl viens zelts 2014./2015. gada sezonā.

“LAT U-15” komandai jau rīt plkst. 11:00 spēle pret “REIR/Dobele SS” handbolistēm, kuras turpina cīņu par vicečempionu titula saglabāšanu.