Dainim Krištopānam un PSG izdodas atspēlēties Ķīlei un iekļūt Čempionu līgas “Final 4”

20.05.2021 20:53

Vakar Parīzes “Saint Germain” handbola komanda kopā ar Latvijas nacionālās vīriešu izlases handbolistu Daini Krištopānu aizvadīja otro Eiropas Handbola federācijas Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēli pret Ķīles “THW”, kurā svinēja uzvaru ar rezultātu 34:28. Šī bija otrā cīņa starp komandām. Pirmajā uzvaru svinēja Ķīles handbolisti, tomēr divu spēļu summā ar rezultātu 63:59 uzvaru izcīnīja parīzieši, līdz ar to saņemot ceļazīmi uz Čempionu līgas pusfinālu jeb “Final 4”.

Ķīles “THW” ir šī brīža čempioni, jo aizvadītajā sezonā finālā guva uzvaru pār Barselonas handbola klubu. Tomēr šosezon viņiem šo panākumu neizdosies atkārtot, jo Parīzes “Saint-Germain” viņus pieveica ceturtdaļfinālā. Parīzes handbolisti aizvadītajā sezonā ieņēma trešo vietu, kad pusfinālā piekāpās jau iepriekš minētajam Barselonas handbola klubam, savukārt, cīņā par bronzas medaļām uzvarēja Ungārijas handbola klubu Vesprēmas “Telekom”.

Ceturtdaļfināla pirmajā spēlē parīziešiem neizdevās spēles beigas, tāpēc viņi atzina Ķīles pārākumu, tomēr šoreiz tieši otrajā puslaikā viņi bija spēcīgāki. Spēle iesākās ļoti līdzīgi, par to arī liecināja rezultāts pirms došanās pārtraukumā, kas bija 16:15 parīziešiem par labu.

Līdz otrā puslaika vidum Parīzes handbolistiem bija izdevies izveidot mazu atrāvienu un spēles 47. minūtē nonākt vadībā ar četru vārtu pārsvaru (27:23), 10 minūtes pirms spēles beigām nonākt vadībā pat ar sešiem vārtiem un tādu atrāvienu saglabāt līdz pat spēles beigām, svinot uzvaru gan spēlē, gan arī ceturtdaļfinālā kopumā.

Latvijas nacionālās vīriešu handbola izlases spēlētājs Dainis Krištopāns šajā spēlē no izdarītiem trīs metieniem precīzs bija divas reizes, kā arī bija izpildījis trīs rezultatīvas piespēles un vienreiz saņēmis divu minūšu noraidījumu.