Dobele ceturtdaļfinālu sāk ar pārliecinošu uzvaru, Viljandi HC Baltijas čempioni

24.04.2022 18:15

SynotTip handbola virslīgā pirmo ceturtdaļfināla spēli aizvadīja ZRHK Tenax Dobele un Jūrmalas Sports komandas. Savās mājās svinot uzvaru ar rezultātu 42:29, dobelnieki sērijā izvirzās vadībā ar 1:0. Ceturtdaļfinālu spēles norisinās līdz kādas komandas divām uzvarām. Savukārt Igaunijas pilsētā Viljandi punkts tika likts Baltijas Handbola līgas sezonai.

• ZRHK Tenax Dobele – Jūrmalas Sports   42:29 (22:15)

Jau pirmajās desmit minūtēs ZRHK Tenax Dobele handbolisti panāca solīdu pārsvaru – 9:4, bet pēc spēlētām 20 minūtēm – 17:8. Dobelnieku rezultāts un pārsvars auga visai droši un pārliecinoši, tomēr līdz puslaikam jūrmalnieki nedaudz spēja rezultātā pietuvoties – 15:22. Otrā puslaika sākumā Jūrmalas Sports komandai izdevās rezultāta starpību vēl nedaudz samazināt – 17:22. Pēc tam gan sekoja Dobeles izrāviens un pēc otrajā puslaikā spēlētām divpadsmit minūtēm jau 10 vārtu starpība – 30:20. Mazāk nekā četras minūtes līdz spēlēs beigām – 40:26, savukārt spēlēs beigās plus 13 – 42:29. ZRHK Tenax Dobele rindās deviņi gūti vārti Ričardam Juzupam, bet 100% precizitāte Aleksandram Krastiņam, kuram septiņi no septiņiem. Jūrmalnieku sastāvā deviņi vārti Ivaram Grīnbergam, bet Ričardam Pusbarniekam – pieci.

ZRHK Tenax Dobele –
Juzups 9, Krastiņš 7, Pančenko 4, Arājs 4, Miķelsons 3, Kurzemnieks 3, Šuleiko 3, Ērmanis 3, Krūmiņš 2, Kreicbergs 2, Elferts 1, Politers 1
Jūrmalas Sports –
Grīnbergs 9, Pusbarnieks 6, Zariņš 6, Gulbis 4, Kuplis 1, Millers 1

Baltijas Handbola līgas 2021./2022. gada sezona noslēdzas ar Viljandi HC uzvaru, sudraba medaļas izcīna Polva Serviti, bronza – VHC Šviesa Vilnius, bet aizvadītās sezonas čempioni HC Dragunas Klaipēda finišē 4. vietā.

Viljandi HC – Polva Serviti                             28:21

Lai gan Latvijas komandas Baltijas Handbola līgas Final 4 nepiedalījās, visas četras Final 4 spēles tiesāja un par kārtību laukumā atbildēja Latvijas tiesneši un delegāti – Zigmārs Sondors, Ilmārs Kazinieks, Edmunds Bogdanovs, Ivars Čerņavskis, Aleksandrs Radčenko un Ralfs Pērsis.