Dobele un Ogre iekļūst pusfinālā, ASK Zemessardze/LSPA sēriju sāk ar uzvaru

30.04.2022 21:22

Šodien spēlēm bagāta diena, divas spēles sieviešu handbola virslīgā, savukārt trīs spēles tika aizvadītas SynotTip handbola virslīgā. HK Ogre/Hydrox pielika punktu sērijai pret Salaspils komandu, ZRHK Tenax Dobele izcīnīja otro uzvaru pret Jūrmalas Sports, savukārt ASK Zemessardze/LSPA ceturtdaļfināla sēriju sāk ar visai pārliecinošu uzvaru pret HK Vaiņode. Sieviešu virslīgā uzvara līderēm – REIR/Dobele SS un LSPA meitenēm.

Sieviešu handbola virslīga

• LSPA – Stopiņu PHK                       32:22 (17:11)

LSPA – Pudovska 9, Bērtiņa 8, Dzenīte 10, Dīķe 4, Veide 3, Liepiņa 1
Stopiņu PHK –
Lielā 7, Ekkerte 6,Taugajeva 3, Bokaldere 3, Panteļejeva 1, Šteinberga 1, Melle 1

LSPA komandas pretinieces ceturtdaļfinālā būs Jēkabpils SS handbolistes. Lai gan regulārās sezonas kopvērtējuma tabulā iespējama situācija, ka komandām (SK Latgols, Jēkabpils SS un LSPA) no trešās līdz piektajai vietai ir vienāds punktu skaits, tomēr savstarpējo spēļu gūto vārtu attiecība vislabākā ir SK Latgols handbolistēm, līdz ar to jēkabpilnieces un rīdzinieces ieņem ceturto un piekto vietu un ceturtdaļfinālā tiksies savā starpā. Turklāt SK Latgols komandai rīt vēl cīņa par 2. vietu ar Salaspils handbolistēm.

• REIR/Dobele SS – LAT 2004                       34:30 (17:15)

REIR/Dobele SS – Zarovska 10, Veinberga 8, Buivide 6, Bilkšte 4,Blažēvica 3, Egle 2, Virubka 1
LAT 2004 –
Krodziniece 7, Radzeviča 5, Kaņepe 5, Binduka 4, Brikmane 3, Oozla 2, Ragaine 2, Alksne 1, Dūma 1

SynotTip handbola virslīga

• Salaspils – HK Ogre/Hydrox                       22:38 (10:19)

Salaspils – Vidzis 8, Brics 6, Remess 3, Luksis 2, Gailums 1, Strautnieks M., 1, Liepa 1
HK Ogre/Hydrox –
Leja 8, Hais 7, Hovratovičs 6, Lazdiņš 5, Čikuts 5, Putniņš 2, Lielais 2, Patasykailik 2, Bauze 1

HK Ogre/Hydrox komandai šī bija otrā uzvara ceturtdaļfināla sērijā, līdz ar to vieta pusfinālā garantēta. Viņu pretinieki pusfinālā būs ASK Zemessradze/LSPA un HK Vaiņode pāra uzvarētāji. Savukārt Salaspils komandai sezona noslēgusies.

Krists Vidzis, Salaspils komandas spēlētājs
“Komanda nospēlēja ar godu, cīnījās līdz galam un nepadevās. Loģiski, ka Ogre ir daudz augstāka līmeņa komanda, tāpēc bija favorīti. Lielu daļu spēles spēlējām vairākumā, kas palīdzēja piedzīt rezultātu. Galvas turam augstu un gatavosimies nākamajai sezonai. Paldies komandai, treneriem un līdzjutējiem par sezonu.”

• Jūrmalas Sports – ZRHK Tenax Dobele    22:56 (13:26)

Jūrmalas Sports – Zariņš 5, Pusbarnieks 5, Gulbis 5, Korzāns 4, Jablonksis 2, Kuplis 1
ZRHK Tenax Dobele –
Juzups 14, Šuleiko 9, Kreicbergs 8, Krūmiņš 7, Krastiņš 6, Plūme 4, Kurzemnieks 4, Miķelsons 2, Elferts 2

Arī ZRHK Tenax Dobele komandai šī pārliecinošā uzvara sērijā deva – 2:0 un vietu pusfinālā, tāpāt kā HK Ogre/Hydrox komandai, arī dobelniekiem savi pretinieki vēl kādu laiku jāpagaida, tie tiks noskaidroti SK Latgols Ludza un MSĢ komandu starpā. Pirmo savstarpējo spēli abas komandas aizvadīs rīt, plkst. 18:00 Ludzā.

• ASK Zemessradze/LSPA – HK Vaiņode    30:22 (16:8)

ASK Zemessradze/LSPA – Ozols 6, Zvejnieks 5, Kelerts 4, Stepuļenoks – Stukanovs 4, Petuhovs 3, Jonuška 2, Rancāns 2, Liepiņš 1, Sūnaitis 1, Greikšs 1, Sudmalis 1
HK Vaiņode –
Pāvils 10, Mickus 6, Taujēns 2, Strēlis 2, Plūme 2

Šī bija šo abu ceturtdaļfinālu komandu pirmā spēle, kurā visai pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 30:22 izcīnīja ASK Zemessardze/LSPA. Otru spēli komandas aizvadīs 7. maijā, plkst., 14:00 Vaiņodē.