Dobeles SS un Ludzas NSS U19 zēniem neizšķirts, Ludzas NSS U13 meitenes turpina panākumu virkni

23.01.2023 12:24

Nedēļas nogalē Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadīts sabraukums U13 meitenēm Dobelē, Ludzas NSS handbolistēm turpinot panākumu virkni bez zaudējumiem. Savukārt Ludzā aizvadīta viena spēle U19 zēniem, Dobeles NSS un Ludzas NSS jauniešiem nospēlējot neizšķirti (29:29).

Ludzas NSS handbolisti lielāko daļu spēlēs vadīja spēles gaitu, pirmā puslaika otrajā daļā iekrājot pat 7 vārtu pārsvaru (20:13). Taču otrajā puslaikā Dobeles SS handbolisti rezultāta deficītu samazināja līdz minimumam un tikai pašā spēles galotnē rezultātu izlīdzināja, spēli noslēdzot ar 29:29.

Septiņu vārtu guvums 10 metienos Ludzas NSS spēlētājam Elgaram Kušneram, bet ar izcilu precizitāti sešus vārtus guva Daniels Mikijanskis. Astoņās no 10 reizēm rezultatīvs bija dobelnieks Dīvs Rozenfelds, bet pa sešām reizēm Kevins Plaunovs un Rūdolfs Elferts.

Šajā sezonā Dobeles SS jaunieši izvirzījušies līderos, trīs spēlēs gūstot divas uzvaras, otrajā vietā atstājot Ulbrokas SK ar divām uzvarām četrās spēlēs. Savukārt Ludzas NSS jaunieši ierindojušies kā trešie.

Panākumiem bagāti aizvadīts otrais sabraukums Ludzas NSS U13 meitenēm, kuras uzvaras izcīnīja visās spēlēs – pret Salaspils SS, Dobeles SS un Vaiņode/DKSS handbolistēm.

Otrajā vietā ierindojusies Salaspils SS komanda, kas otrā sabraukuma laikā zaudējumu piedzīvoja vien pret savām tiešajām konkurentēm – Ludzas NSS.

U13 meiteņu spēļu rezultātus skaties šeit.

Latvijas Jaunatnes čempionāta 2022/2023. gada sezonas turnīra tabula U13 meitenēm

1.Ludzas NSS U13, meitenes6600129 : 428712
2.Salaspils SS U13, meitenes6402104 : 62428
3.Dobeles SS U13, meitenes620450 : 98-484