Dobeles “Tenax” aizvada sezonu bez zaudējumiem un izcīna SynotTip handbola virslīgas čempionu titulu

29.05.2021 19:58

Šodien Dobeles sporta centrā norisinājās SynotTip handbola virslīgas finālsērijas trešā spēle starp Dobeles “Tenax” un handbola klubu “Ogre”. Šī bija komandu trešā cīņa finālsērijā. Pirmajās divās spēlēs uzvaru jau bija izcīnījuši dobelnieki. Arī šajā spēlē ar rezultātu 44:25 uzvaru guva Dobeles “Tenax” handbolisti, līdz ar to kļūstot par 2020./2021. gada sezonas čempioniem.

Šajā spēlē jau no paša sākuma savu pārākumu apliecināja dobelnieki, kuri puslaika vidū jau bija iekrājuši divreiz vairāk vārtu nekā pretinieki (12:6). Tas Ogres komandai lika pieprasīt minūtes pārtraukumu, lai mēģinātu sakārtot situāciju laukumā, tomēr tas nelīdzēja. Dobelnieki turpināja palielināt pārsvaru, un ogrēnieši bija spiesti drīz vien pieprasīt arī otro minūtes pārtraukumu.

Arī tas nedeva rezultātu. Līdz puslaika beigām Dobeles “Tenax” handbolisti jau bija iekrājuši graujošu vārtu pārsvaru, līdz ar to pārtraukumā komandas devās Dobeles “Tenax” vadībā ar rezultātu 28:12.

Otrajā puslaikā dobelnieki tik dramatiski vārtu starpību vairs nepalielināja, tomēr arī Ogres handbolistiem bija maz cerību atgūties, tādējādi spēle noslēdzās ar rezultātu 44:25.

Līdz ar to Dobeles “Tenax” šajā sezonā SynotTip handbola virslīgā nav zaudējuši nevienu spēli, pabeidzot sezonu perfekti ar uzvaru gan regulārajā turnīrā, gan izslēgšanas spēlēs.

Ogres handbolistiem pēc ilgāka laika, pateicoties pusfināla uzvarai pār “Celtnieks Rīga”, bet zaudējumam pret dobleniekiem, finālā ir izdevies izcīnīt sudraba medaļas.

Rezultatīvākais spēlētājs Dobeles “Tenax” rindās šajā spēlē bija Māris Veršakovs, kuram no izdarītiem 12 metieniem izdevās realizēt astoņus, vēl dobelniekiem pa pieciem vārtiem guva Nils Aivis Miķelsons, Antons Šuleiko un Nils Kreicbergs.

Ogres sastāvā rezultatīvākie spēlētāji bija Jānis Bauze un Vjačeslavs Rutka, kuri abi guva pa sešiem vārtiem, savukārt, pa četriem precīziem metieniem izdarīja Renāts Hovratovičs un Toms Lielais.