EČ U17: LATVIJAS IZLASE PIEKĀPJAS TURCIJAI

09.08.2021 16:31

Šodien Eiropas čempionātā Klaipēdā trešo apkakšgrupas spēli aizvadīja Latvijas U17 sieviešu izlase. Arī šajā spēlē piedzīvojām zaudējumu Turcijas valstsvienībai ar rezultātu 20:36.

Sākumasastāvs: Krodziniece, Brikmane, Bule, Siliņa, Zarovska, Radzeviča
Vārtos: Hansone

Spēli sākām pieļaujot vairākas kļūdas un pēc spēlētām piecām minūtēm rezultāts 2:4 Turcijas labā. Arī šodien spēles sākumā lieliska vārtos bija Laura Hansone, trīs reizes atvairot pretinieču metienus, tādējādi neļaujot turcietēm izvirzīties pārliecinošā vadībā. Pēc Vitnijas Krodzinieces precīzā metiena, rezultāts 3:4 Turcijas labā. Turpinājumā Turcijas komanda veica nelielu izrāvienu, gūstot trīs bez atbildes vārtus un panākot 3:7. Nākamā vārtu gūšanas iespēja Latvijai bija, no 7 m līnijas, kuru izmantoja Sintija Siliņa, gūstot savus otros vārtus šodienas spēlē (4:7). Diemžēl arī šajā spēlē pieļāvām kļūdas, kuras maksāja vieglus vārtus turcietēm ­(4:11). Pēc pretinieku izrāviena, grožus savās rokās ņēma Linda Kaņepe un guva divus vārtus pēc kārtas, panākot 6:11. Galvenās treneres Vitas Brikmanes pamudinātas meitenes izmantoja Turcijas izlases lēno nomaiņu un guva skaistus vārtus pus ātrajā uzbrukumā (7:11). Spēles turpinājumā Turcijas komanda turpināja palielināt savu pārsvaru, bet mūsu meiteņu spēlē kļūdas mijās ar skaistiem vārtu guvumiem, puslaika rezultāts 22:11 Turcijas labā.

Otrajā puslaikā Latvijas izlases galvenā trenere veica vārtsargu maiņu un komandas vārtus sargāja Melānija Ancāne. Komandas regulāri apmainījās ar vārtu guvumiem un pēc spēlētām desmit minūtēm, savus piektos vārtus guva Vitnija Krodziniece, spēles rezultāts 26:15. Turpinājumā turcietēm izdevās palielināt savu pārsvaru un Atiye Gulseven guva savus astotos vārtus, panākot 35:18. Lai gan otrā puslaikā pirmajā pusē Latvijas izlase spēja izrādīt pretestību, tomēr, pirmajā puslaikā ielaistais pārsvars, un otrā puslaika otrā daļa neļāva pacīnīties par uzvaru spēlē. Otrajā puslaikā vārtos veiksmīgi darbojās Melānija Ancāne, savukārt regulāri vārtus guva Vitnija Kordziniece (8). Otrā puslaika rezultāts 14:9. Spēles rezultāts 36:20.

Labākā spēlētāja Latvijas izlases sastāvā – Vitnija Krodziniece (8)
Labākā spēlētāja Turcijas izlases sastāvā – Atiye Gulseven (8)

Latvija: Krodziniece 8, Siliņa 3, Brikmane 3, Zarovska 3, Kaņepe 2, Binduka V. 1
Turcija: Gulseven 8, Akbingol 7, Akman 6, Kasapoglu 3, Bozova 3, Dundar 3, Kiyga 2, Aydin 1, Akbingol 1, Zengin 1, Yildiz 1

Rīt Latvijas izlasei brīvdiena, bet trešdien, plkst. 13:00 spēle pret Poliju.