EČ U17 – ZAUDĒJUMS POLIJAI UN PĒDĒJĀ VIETA APKAŠGRUPĀ

11.08.2021 15:18

Šodien Latvijas izlase aizvadīja spēli ar Polijas valstvienību, kura līdz šim čempionātā aizvadījusi divas spēles un izcīnījusi divas uzvaras pret Turciju un Baltkrieviju. Latvijas izlasei neizdevās sabojāt Polijas izlases bilanci un arī ceturtaja apakšgrupas spēlē ar rezultātu 25:44 piekāpāmies Polijai.

Sākumasastāvs: Bule, Siliņa, Brikmane, Krodziniece, Zarovska, Radzeviča
Vārtos: Hansone

Spēli Latvijas izlase sāka Lauras Hansones atvairītu pretinieču metienu. Turpinājumā vārtus guvas Linda Kaņepe un Jana Bule, panākot 2:3. Rezultātu ar 7m soda metienu izlīdzināja Sindija Saliņa – 3:3. Pēc spēlētām 10 minūtēm spēles rezultāts 4:9. Latvijas izlase pieļautās kļūdas un pretinieku vārtu guvumi neļāva Latvijas izlasei rezultātā turēties līdzi pretiniecēm un 1. puslaikā pusē, rezultāts 5:12. Latvijas izlases rindās rezultatīvi spēlēja Krodziniece (3) un Brikmane (5), bet tas neapturēja Polijas ofensivu un puslaiks noslēdzās -10 Latvijas izlasei – 13:23.

Otrais puslaiks aizritēja Polijas zīmē. Latvijas izlases turpināja pieļaut kļūdas, kuras izmantoja polietes palielinot pārsvaru, vārtos veiksmīgi darbojas Polijas izlases vārtsardze un 10 minūtes līdz spēles beigām 37:18 Polijas labā. Spēles turpinājumā turpinājās Polijas dominance un spēles rezultāts 44:25 Polijas labā.

Labākā spēlētāja Latvijas izlases sastāvā – Sandra Brikmane (7)
Labākā spēlētāja Polijas izlases sastāvā – Joanna Granicka

Latvija: Brikmane 7, Siliņa 6, Kaņepe 5, Krodziniece 3, Binduka 2, Blaževica 1, Bilkšte 1
Polija: Szewczky 6, Meczykowska 5, Grzesista 5, Koss 5, Zabielny 4, Lesniak 4, Rogula 4, Maziarek 3, Szcepaniak 2, Piasecka 2, Granicka 2, Wieckowska 2