“HK Ogre/Hydrox” devīto panākumu izcīna sīvā cīņā Salaspilī

20.02.2024 20:38

Šovakar Salaspils sporta namā Latvijas Betsafe vīriešu virslīgas spēlē trešo reizi “Salaspils” komandu pārspēja “HK Ogre/Hydrox” handbolisti, taču šoreiz ne bez grūtībām (34:30).

Iepriekšējās divās spēlēs ogrēnieši bija pārliecinoši spēcīgāki, pirmajā spēlē uzvarot ar 39:28, bet otrajā ar 43:31.

Šovakar pirmos vārtus Ogres komandas labā guva Aliaksei Haisa (1:0), kurš viens pret viens dueli pārspēja “Salaspils” vārtsargu Artūru Buračevski. Turpretī salaspilieši, pateicoties Matīsa Strautnieka prezicitātei, pirmo reizi rezultatīvi bija vien 8. minūtē, taču pretiniekam tikmēr jau četru vārtu guvums (1:4).

Līdz puslaika beigām salaspilieši iekrāto deficītu tā arī nespēja samazināt (14:19), taču arī ogrēniešiem panākt būtiski lielāku pārsvaru nebija pa spēkam. Otro puslaiku komandas lielākoties aizvadīja četru vārtu starpībā un nobeigumā tieši četri vārti bija izšķirošais vārtu pārsvars “HK Ogre/Hydrox” komandas panākumā – 34:30.

• Salaspils – HK Ogre/HYDROX 30:34 (14:19)

Salaspils – Patsykailik 7/11, Kļaviņš 5/11, K. Strautnieks 4/5, Brics 4/8, Luksis 3/4, Gūtmanis 3/4, M. Strautnieks 3/5, Vidzis 1/1

HK Ogre/HYDROX – Lielais 8/12, Haisa 7/12, Laganovskis 3/5, Leja 3/6, Kasai 3/9, Sļusarevs 2/2, Averjanovs 2/3, Jomants 2/5, Putniņš 1/1, Bauze 1/1, Batņa 1/1, Bisters 1/2

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele181800683 : 43524836
2.ASK Zemessardze/LSPA171304577 : 47110626
3.MSĢ151104531 : 40912222
4.HK Ogre/HYDROX16907552 : 4846818
5.Salaspils196013552 : 658-10612
6.SK Latgols175012465 : 559-9410
7.HK Vaiņode175012411 : 543-13210
8.HK S&A171016409 : 621-2122