HK Ogre/Hydrox gaida savus pretiniekus, svētdien pirmā ceturtdaļfinālu spēle

21.04.2022 09:22

SynotTip handbola virslīgas regulārajā sezonā atlikušais vairs tikai četras spēles, kuras lielas pārmaiņas turnīra kopvērtējuma tabulā nenesīs. Trīs no četriem ceturtdaļfinālu pāriem jau ir zināmi, savukārt ceturtais noskaidrosies šajā nedēļas nogalē. Zināmie ceturtdaļfinālu pāri ir:

• ASK Zemessardze/LSPA – HK Vaiņode
  • SK Latgols Ludza – MSĢ
  • ZRHK Tenax Dobele – Jūrmalas sports

HK Ogre/Hydrox komandas pretinieki būs B grupas uzvarētāji. Šobrīd pirmo vietu ieņem Salaspils handbolisti ar 15 punktiem, tikai par punktu mazāk ir Ulbroka SK komandai. Abām komandām ir atlikusi viena spēle. Ulbrokas komandas uzdevums, lai spētu salaspiliešus apsteigt, ir šovakar izcīnīt uzvaru pār ONSC/HK Ogre, un gaidīt LAT 2006 un Salaspils komandas spēles rezultātu, cerot, ka jaunie handbolisti spēs pieveikt turnīra tabulas līderus. Spēle notiks sestdien, plkst. 17:00 Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē.

Kā jau iepriekš informējām, ceturtdaļfinālus spēles norisināsies līdz kādas komandas divām uzvarām. Pirmās ceturtdaļfinālu spēles plānotas jau šajā svētdienā – 24. aprīlī, kad pirmo savstarpējo spēli aizvadīs ZRHK Tenax Dobele un Jūrmalas Sports komandas. Spēļu kalendārs pieejams LHF mājaslapā – https://handball.lv/league/252/calendar.

DatumsKomandasLAIKSVIETA
21.04.Ulbroka SK – ONSC/HK Ogre (SynotTip handbola virslīga)19:30Ogre
22.04S&A – LAT 2006 (SynotTip handbola virslīga)19:30MSĢ
23.04.ZRHK Dobele Tērvete – HK Vaiņode (SynotTip handbola virslīga)16:00Dobele
LAT 2006 – Salaspils (SynotTip handbola virslīga)17:00MSĢ
24.04.ZRHK Tenax Dobele – Jūrmalas Sports (Ceturtdaļfināls 3 – 1. spēle)14:00Dobele