HK Ogre/HYDROX pārbaudes spēlē atzīst HC Dragūnas komandas pārākumu

28.04.2023 11:30

Trešdien, 26. aprīlī, gatavojoties Latvijas čempionāta finālčetrinieka spēlēm, vīriešu virslīgas komanda “HK Ogre/HYDROX” savā laukumā aizvadīja pārbaudes spēli pret Klaipēdas “Dragūnām”. Sīvā cīņā ar 34:38 ogrēnieši piekāpās Lietuvas komandai.

Lai gan spēles ievadā komandas spēlējā punkts punktā, laika intervālā no 17. līdz 23. minūtei Klaipēdas handbolistiem izdevās veikt strauju izrāvienu, panākot piecu vārtu pārākumu (16:11).

“Atlikušajās septiņās minūtēs mūsu komanda pamodās, kas atspoguļojās vārtu attiecībā 8 pret 1. Kā rezultātā pirmais puslaiks noslēdzās ar 19:17 mājnieku labā,” par gūto panākumu pirmajā puslaikā stāsta “HK Ogre/HYDROX” komandas treneris Andris Molotanovs

Ogrēnieši salūzuši spēles 37. minūtē, kad viesu komanda guva sešus bezatbildes vārtus un pānāca trīs vārtu pārākumu (28:25), turpmākajā spēles gaitā nespējot samazināt rezultāta starpību. Līdz ar to, spēles beigās “HK Ogre/HYDROX”  komandai nācies atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 34:38.

Andris Molotanovs uzsvēra, ka salīdzinot ar iepriekšējās sezonas divu mēnešu pauzi, šogad pirms Latvijas čempionāta finālčetrinieka spēlēm nepieciešams aizvadīt pēc iespējas vairāk pārbaudes spēļu, lai komanda būtu gatava:

“Šī bija ļoti laba un vērtīga spēle, kas parādīja komandas vājās vietas uzbrukumā un aizsardzībā. Ir gūtas vairākas atziņas, kuras jāpārrunā ar komandu un jāatrisina atlikušajos treniņos. Centos dot iespēju paspēlēt visiem spēlētājiem, tāpēc rezultātam šoreiz bija sekundāra nozīme. Protams, vēlējamies uzvarēt, bet pieļautās kļūdas otrā puslaika pirmajās 18 minūtēs neļāva mums uzvarēt pretinieku.”

HK Ogre/HYDROX – HC Dragūnas 34:38 (19:17)

HK Ogre/HYDROX – Intars Jomants 7, Aleksandr Patsykailik 7, Elvijs Borodvskis 6, Toms Lielais 4, Aliaksei Haisa 3, Rihards Leja 3, Gustavs Batņa 1, Edijs Putniņš 1

Nākamajā sestdienā, 6. maijā, “HK Ogre/HYDROX” komanda plāno aizvadīt vēl vienu pārbaudes spēli, šoreiz pret “ASK Zemessardze/LSPA” komandu.