“HK Ogre/Hydrox” trešajā reizē zaudē līderei ar -10

02.02.2024 22:40

Šovakar Latvijas čempionāta Betsafe vīriešu virslīgā trešo reizi šajā sezonā tikās “ZRHK Tenax Dobele” un “HK Ogre/Hydrox” komandas. Trīs spēļu summā nepārspēti palikuši dobelnieki, kuri šajā reizē pārpēja Ogres komandu ar 37:27.

Sezonas ievadā Dobeles komanda uzvarēja ogrēniešus izbraukumā ar 36:25, bet savā laukumā otro panākumu izcīnīja ar mazāku vārtu pārsvaru – 33:25.

Šodien Dobeles Sporta centrā ar diviem precīziem metieniem spēles rezultātu atklāja dobelnieki (2:0), bet Ogres komandai 3. minūtē pirmos vārtus guva Toms Lielais. Jau pirmajās spēles desmit minūtēs Dobeles “Tenax” panāca sešu vārtu pārsvaru (8:2), bet pirmo puslaiku noslēdza 10 vārtu pārākumā (23:13).

Lai gan otrā puslaika ievadā dobelnieki ar 7:2 izrāvienu attālinājās 15 vārtu starpībā (30:15), līdz spēles beigām ogrēnieši iekrāto deficītu spēja samazināt, taču nobeigumā atzina sakāvi ar -10 (27:37).

“HK Ogre/Hydrox” komandu no zaudējuma nespēja glābt arī Toma Lielā deviņi realizētie metieni 16 mēģinājumos.

Dobeles “Tenax” labā visas septiņas reizes precīzi meta Antons Šuleiko, bet pa sešiem vārtiem astoņos metienos guva Ņikita Pančenko un Oskars Arājs.

• ZRHK Tenax Dobele – HK Ogre/Hydrox 37:37 (23:13)

ZRHK Tenax Dobele – Šuleiko 7/7, Pančenko 6/8, Arājs 6/8, Kreicbergs 5/8, Juzups 3/4, Usāns 3/5, Plaunovs 3/4, Plūme 1/2, Krūmiņš 1/2, Suharevs 1/2, Smokro 1/3

HK Ogre/Hydrox – Lielais 9/16, Kasai 5/7, Haisa 3/4, Putniņš 2/2, Čikuts 2/3, Laganovskis 2/3, Bisters 2/4, Zellis 1/2, Jomants 1/5

Svētdien Rīgā gaidāma līderu cīņa – “ASK Zemessardze/LSPA” pret “ZRHK Tenax Dobele”. Tā kā šī ir Latvijas čempionāta trešā apļa spēle, rezultāts vairs netiks ieskaitīts Baltijas līgas kopvērtējumā.

Savukārt “HK Ogre/Hydrox” nākamo spēli aizvadīs 20. februārī Salaspilī.

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele141400534 : 33320128
2.ASK Zemessardze/LSPA151203510 : 40610424
3.MSĢ131003463 : 35311020
4.HK Ogre/HYDROX15807518 : 4546416
5.SK Latgols154011406 : 500-948
6.Salaspils154011433 : 542-1098
7.HK Vaiņode13409315 : 415-1008
8.HK S&A141013339 : 515-1762