“HK S&A” saglabā tiesības nākamsezon spēlēt virslīgas čempionātā

07.04.2024 15:53

Šodien Ogres novada sporta centrā līgu dueļa cīņā tiesības nākamsezon dalībai vīriešu virslīgā saglabāja Aizkraukles un Skrīveru handbola klubs “HK S&A”, kas izbraukumā apspēlēja 1. līgas čempionus “ONSC/HK Ogre” (30:25).

Vakar ziņojām, ka sestdien plānotās spēles atcelšanas dēļ tika pieņemts lēmums “ONSC/HK Ogre” komandai piešķirt tehnisko zaudējumu (0:10). Līdz ar to sērijā līdz divām uzvarām abās spēlēs panākums “HK S&A” vienībai.

Šīs dienas spēlē pirmajos divos uzbrukumos minimālais pārsvars bija ogrēniešiem (1:0, 2:1), bet pēc tam spēles gaitu jau vadīja “HK S&A” handbolisti.

Lai gan turpinājumā 1. līgas čempioni iesaistījās līdzvērtīgā cīņā, pārspēt Aizkraukles komandas pirmajās 14 minūtēs panākto piecu vārtu starpību tā arī nespēja.

Pēc pirmā puslaika “HK S&A” atrādās priekšā ar 20:15, bet visā spēlē triumfēja ar 30:25.

“HK S&A” komandas panākumu ar sešu vārtu guvumu astoņos metienos kaldināja Roberts Ozoliņš. Pa pieciem vārtiem septiņos un astoņos mēģinājumos guva attiecīgi Ints Lauva un Jorens Jānis Glods.

Savukārt Ogres komandas labā sešās no desmit reizēm precīzi vārtos bumbu raidīja Artjoms Morozovs, bet ar četriem vārtiem atzīmējās Artūrs Kļimočkins.

• ONSC/HK Ogre – HK S&A 25:30 (15:20)

ONSC/HK Ogre – Morozovs 6/10, Kļimočkins 4/7, Mieriņš 3/4, Novickis 3/8, Rozenbergs 2/2,  Sidorovs 2/3, Belous 2/3, Mancurovs 1/2, Sorofanovs 1/4, Bilders 1/5

HK S&A – Ozoliņš 6/8, Lauva 5/7, Glods 5/8, Gailītis 4/4, Dubausks 3/7, Kaķis 2/3,  E. Aņisimovs 2/5, Švābe 2/6, Muižnieks 1/1

1.HK S&A220040 : 25154
2.ONSC/HK Ogre200225 : 40-150