“HK Vaiņode” trīs spēlēs otro reizi pārspēj “SK Latgols”

27.01.2024 18:11

Šodien Betsafe vīriešu virslīgā Latvijas čempionāta trešā apļa spēlē otro panākumu pār “SK Latgols” komandu izcīnīja “HK Vaiņode” (36:32).

Pirmo reizi šajā sezonā komandas tikās oktrobrī Vaiņodē, kur ar 28:26 uzvarēja “HK Vaiņode” (28:26). Atkārtoti komandas tikās novembrī, toreiz ar 32:26 uzvaru izcīnot “SK Latgols” komandai.

Šoreiz abu komandu starpā teju visu pirmo puslaiku spēle aizritēja punkts punktā. Sākumā spēles vadību uzņēmās ludzānieši, bet no 21. minūtes virsroku pārņēma “HK Vaiņode”. Pirmā puslaika beigās laukuma saimnieki atradās divu vārtu pārākumā (15:13), taču otrā puslaika ievadā “SK Latgols” handbolisti atkal spēja rezultātu izlīdzināt (17:17).

Pēdējo reizi neizšķirts rezultāts “SK Latgols” labā tika panākts 41. minūtē (21:21), bet atlikušo spēles laiku trīs līdz piecu vārtu pārākumā dominēja vaiņodieši. Spēles beigās uzvara laukuma saimniekiem ar +4 (36:32).

• HK Vaiņode – SK Latgols 36:32 (15:13)

HK Vaiņode – Dīks 11/17, Plūme 8/13, Orlovs 7/8, Mickus 4/4, Taujēns 4/8, Strazds 2/6

SK Latgols – Vaškevičs 10/17, Matvejenko 8/15, Lipskis 6/10, Borodkins 4/8, Strazds 2/4, Malahovs 2/10

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā