“Jēkabpils SS” spraigā cīņā zaudē čempionei “SK Latgols”

17.02.2024 15:36

Latvijas sieviešu virslīgas čempionātā šodien spraigā cīņā Ludzā “Jēkabpils SS” komandu ar 27:25 pārspēja čempione “SK Latgols”, tādējādi nostiprinoties līderpozīcijā.

Vēl iepriekšējā nedēļas nogalē čempiones piedzīvoja otro neveiksmi šajā sezonā, ar 20:22 piekāpjoties Rīgas “LSPA”, bet dienu vēlāk “Jēkabpils SS” cīņā par 2. vietu nospēlēja neizšķirti pret “REIR/Dobele SS” (21:21).

Savukārt savstarpēji komandas sezonu iesāka ar neizšķirtu rezultātu (28:28), bet novembrī tiekoties atkārtoti, ar 30:29 uzvarēja “SK Latgols” .

Šodien jēkabpilietes spēli iesāka ar trīs vārtu guvumiem, 3. minūtē panākot 3:0. Ludzānietes pirmo reizi bija rezultatīvas 4. minūtē, kad precīzi meta Marija Dergačeva (1:3). Uzreiz pēc tam “SK Latgols” rezultātu izlīdzināja (3:3) un uzsāka spēli punkts punktā.

Līdzvērtīgo cīņu 24. minūtē pārtrauca laukuma saimnieces, izvirzoties priekšā par trim vārtiem un arī puslaiku noslēdzot ar 13:10.

Otrā puslaika ievadā jau pārliecinošāk spēlēja Ludzas handbolistes, 43. minūtē panākot pat septiņu vārtu pārākumu (21:14). Bet pēc tam jēkabpilietēm rezultatīvs metiens pēc metiena, 56. minūtē pietuvojoties minimālajā deficītā – 22:23. Tomēr atlikušajā laikā gūt virsroku viešņām nebija pa spēkam un nobeigumā ar 27:25 triumfēja “SK Latgols” komanda.

• SK Latgols – Jēkabpils SS 27:25 (13:10)

SK Latgols – M. Cibuļska 7/11, Dergačeva 4/6, Sidorova 4/6, Rutkovska 3/3, Zaharāne 3/6, Krole 3/6, Bindemane 2/5, P. Cibuļska 1/1

Jēkabpils SS – Kaņepe 11/15, Anča 5/8, Krodziniece 3/5, Jukša 3/6, Puķinska 2/8, Radzēviča 1/1