Jēkabpils SS izcīna piekto uzvaru, pārspējot LAT 2004

18.03.2022 23:00

Sieviešu handbola virslīgas piektdienas vēlā spēle noslēdzās ar Jēkabpils SS uzvaru pār LAT 2004 handbolistēm – 38:24.

Jēkabpils SS – LAT 2004     38:24 (21:13)

Spēles pirmās desmit minūte noritēja punkts punktā, pēc tam nelielu pārsvaru ieguvu LAT 2004 handbolistes – 10:7, tomēr, kad uz laukuma bija pavadītas 20 minūšu, rezultāts atkal bija neizšķirts – 11:11. Pēc vēl trīsarpus minūtēm vadībā jau bija Jēkabpils SS komanda – 15:11. Līdz pirmā puslaika beigām jēkabpilnieces savu pārsvaru tikai palielināja, pēc spēlētām 30 minūtēm esot vadībā ar 21:13. Otrais puslaiks pārmaiņas nenesa, pēc spēlētām trim minūtēm rezultāta starpība sasniedz divciparu skaitu – 23:13. Spēles noslēgumā – 38:24. Jēkabpils SS komandas sastāvā 14 vārtu guvumi Vitnijai Paulai Krodziniecei, desmit Rometai Jukšai. LAT 2004 komandā astoņi vārti Valērijai Zarovska, bet pa sešiem guva Amanda Dūma un Frīda Binduka. Jēkabpils SS komandai šī bija piektā uzvara deviņās spēlēs, kas komandu ierindo turnīra tabulas 4. vietā.

Jēkabpils SS – Krodziniece 14, Jukša 10, Kaņepe 5, Lapsa 3, Brikmane 3, Sleža 1, Robežniece 1, Voičonoka 1
LAT 2004 – Zarovska 8, Dūma 6, Binduka F., 6, Alksne 2, Ozola 2

19.03.SK Latgols juniori – ONSC/HK Ogre (SynotTip handbola virslīga)13:00Ludza
RPI-S – ZRHK Tērvete/Dobele (SynotTip handbola virslīga)14:30Rīga
LAT 2006 – S&A (SynotTip handbola virslīga)17:30Murjāņi
LAT 2004 – SK Latgols (Sieviešu virslīga)17:00Jēkabpils
20.03.Jūrmalas Sports – ASK Zemessardze/LSPA (SynotTip handbola virslīga)13:00Jūrmala
HK Vaiņode – MSĢ (SynotTip handbola virslīga)13:00Vaiņode
Ulbroka SK – Salaspils (SynotTip handbola virslīga)15:00Ulbroka
LAT 2004 – LSPA (Sieviešu virslīga)13:00Jēkabpils
Jēkabpils SS – SK Latgols (Sieviešu virslīga)15:00Jēkabpils