Jēkabpils SS pieveic SK Latgols komandu un finālčetriniekā iekļūst kā līderes

06.05.2023 15:23

Šodien Latvijas čempionāta sieviešu virslīgā izškirošo spēli aizvadīja “Jēkabpils SS” un “SK Latgols” komandas. Izcīnot uzvaru ar trīs vārtu pārsvaru (28:25), jēkabpilietes grupu turnīru noslēgušas līderos, tādējādi finālčetriniekā viņas stāsies pretim “Salaspils SS” handbolistēm.

Lai gan pirmā puslaika sākumā Ludzas handbolistes sīvi turējās pretī, sešas reizes rezultātu izlīdzinot un divas reizes minimāli izvirzoties priekšā (4:3, 8:7), pārējo spēles laiku vadības groži atradās laukuma saimnieču rokās.

Vēl 48. minūtē “SK Latgols” handbolistes atradās septiņu vārtu deficītā (17:26), bet ar 7:0 vārtu izrāvienu viņas 56. minūtē pietuvojās divu vārtu attālumā (26:24). Tomēr turpmākie ludzāniešu centieni likvidēt rezultāta deficītu bija neveiksmīgi.

Spēles pēdējās divās minūtēs divas “Jēkabpils SS” komandas spēlētājas saņēma divu minūšu noraidījumus, taču neskatoties uz to, viņām arī piecu spēlētāju sastāvā izdevās nosargāt savus vārtus no pretinieču raidītajiem metieniem, kā arī izcīnīt uzvaru ar trīs vārtu pārsvaru (28:25).

Kā rezultatīvākā šajā spēlē ar septiņu vārtu guvumu izcēlās “Jēkabpils SS” handboliste Linda Kaņepe. Savukārt “SK Latgols” komandā sešus no deviņiem metieniem realizēja Laura Rutkovska.

• Jēkabpils SS – SK Latgols 28:25 (14:11)

Jēkabpils SS – Linda Kaņepe 7/10, Rometa Jukša 4/9, Sandra Brikmane 5/8, Vitnija Paula Krodziniece 5/6, Enija Anča 3/5

SK Latgols – Laura Rutkovska 6/9, Juta Bindemane 4/8, Linda Krole 4/6, Madara Cibuļska 3/8

13. maijā Dobelē visas četras finālčetrinieka komandas tiksies pusfinālos šādos pāros – “Jēkabpils SS” un “Salaspils SS”, “SK Latgols” un “REIR/Dobele SS”. Savukārt jau 14. maijā tiks noskaidrotas 2022/2023. gada sezonas Latvijas čempiones.

Biļetes uz finālčetrinieka izspēli iespējams iegādāties bezrindas.lv vai spēļu dienās uz vietas Dobeles Sporta centrā.

Latvijas čempionāta 2022/2023. gada sezonas sieviešu virslīgas A grupas kopvērtējuma tabula