“Jēkabpils SS” un “REIR/Dobele SS” cīņā par 2. vietu nospēlē neizšķirti

11.02.2024 15:23

Šodien Latvijas sieviešu virslīgas čempionātā tiešo konkurentu cīņā “Jēkabpils SS” ar diviem izšķirošajiem metieniem par mata tiesu izglābās no zaudējuma pret “REIR/Dobele SS”, panākot neizšķirtu (21:21).

Abām komandām šī bija jau trešā savstarpējā spēle, arī iepriekšējā reizē nospēlējot neizšķirti (23:23), bet pirmajā pārākās bija dobelnieces (29:27).

Jau no pirmās minūtes spēles gaitu vadīja Jēkabpils handbolistes, kuras pirmā puslaika vidū atradās priekšā pretiniecēm par pieciem vārtiem (10:5), taču lielākoties spēja noturēties divu un trīs vārtu starpībā.

Arī otrajā puslaikā spēle ritēja līdzīgi. Vēl 47. minūtē jēkabpilietes atradās četru vārtu pārākumā (19:15), taču tad piedzīvoja desmit minūšu sauso periodu, kura laikā dobelnieces veica 6:0 izrāvienu, likvidēja iekrāto deficītu un izgāja vadībā ar +2 (21:19).

Alikušajās trīs minūtēs izšķirošos divus metienus, kas spēli noslēdza neizšķirti, “Jēkabpils SS” labā guva Rometa Jukša un Enija Anča.

“Jēkabpils SS” rindās deviņus no 17 metieniem realizēja Vivita Puķinska, bet “REIR/Dobele SS” komandā septiņus vārtus 14 metienos guva Elīza Bilkšte.

• Jēkabpils SS – REIR Dobele/SS 21:21 (12:9)

Jēkabpils SS – Puķinska 9/17, Jukša 3/5, Dūma 2/5, Radzēviča 2/2, Anča 2/4, Mālniece 1/1, Robežniece 1/2, Krodziniece 1/4

REIR Dobele/SS – Bilkšte 7/14, Zarovska 5/12, Šteinerte 3/6, Reinfelde 2/3, Blaževica 2/6, Naudiņa 1/2, Dumfa 1/2

Nākamo spēli “REIR/Dobele SS” aizvadīs 16. februārī, savā laukumā uzņemot “Salaspils SS”. Savukārt “Jēkabpils SS” dienu vēlāk dosies izbraukumā pie čempionēm “SK Latgols”.