Jēkabpils SS uzvar salaspilietes un nostiprinās 2. vietā

17.01.2024 20:37

Šovakar Latvijas čempionāta sieviešu virslīgā aizvadīts tiešo konkurentu duelis starp “Jēkabpils SS” un “Salaspils SS” komandām. Spraigā cīņā uzvaru un papildus divus punktus izcīnīja jēkabpilietes (22:17), kopvērtējumā nostiprinoties vicelīderes pozīcijā.

Iepriekšējā reizē abas komandas tikās Salaspilī, kur ar 29:24 pārākas bija laukuma saimnieces. Šoreiz, tiekoties Jēkabpilī, lielāko spēles daļu komandas spēlēja līdzvērtīgi, vien puslaika beigās minimālo pārsvaru gūstot jēkabpilietēm (11:10).

48. minūtē laukuma saimnieces atguva virsroku (15:14), bet līdz spēles beigām spēja rezultāta starpību palielināt līdz pieciem vārtiem, uzvarot ar 22:17.

• Jēkabpils SS – Salaspils SS 22:17 (11:10)

Jēkabpils SS – Anča 5/7, Kaņepe 4/11, Krodziniece 3/4, Ciematniece 2/2, Dūma 2/5, Puķinska 2/7, Robežniece 1/1

Salaspils SS – Potapova 6/9, Salmane 5/13, Prūse 3/6, Binduka 1/2, Zvaigzne 1/2, Kozloviča 1/5

Nākamajā sestdienā Salaspils handbolistēm mājas spēles pret virslīgas čempionēm “SK Latgols”, bet “Jēkabpils SS” 11. februārī savā laukumā uzņems “REIR/Dobele SS”.