Krištopāns soli tuvāk vēl vienai dalībai EHF FINAL 4

08.04.2022 10:27

Vakar tika noskaidrotas divas atlikušās komandas, kuras kvalificējās EHF Čempionu līgas cetrutdaļfināla spēlēm. To paveica ne tikai vācu Flensburg – Handewitt, bet arī Daiņa Krištopāna pārstāvētā Paris Saint-Germain, kuri izšķirošajā spēlē ar rezultātu 37:30 pārspēja Elverum Handball no Norvēģijas.

Lai gan Flensburg- Handewitt vakardienas spēlē piedzīvoja zaudējmu Pick Szeged – 35:36, divu spēļu summā, pateicoties uzvarai pirmajā spēle, Vācijas klubs ieguva plus trīs, tādejādi kvalificējoties Čempionu līgas ceturtdaļfinālam, kur viņu pretinieki būs Spānijas Barca.

Savukārt Dainis Krištopāns un Paris Saint-Germain pēc neizšķirta Norvēģijā, savā laukumā spēja izcīnīt pārliecinošu uzvaru – 37:30, divu spēļu summā nodrošinot plus septiņi un vietu ceturtdaļfinālā. Dainis kopā ar komandas biedru no Polijas Kamil Syprzak kļuva par rezultatīvākajiem spēlētājiem savā komandā, katrs gūstot septiņus vārtus. PSG komandas pretinieki EHF Čempionu līgas ceturtdaļfinālā būs Vācijas THW Kiel. Noteikumi tie paši – jāuzvar divu spēļu summā, bet šoreiz likme – dalība vienā no sezonas grandiozākajiem handbola notikumiem – EHF Čempionu līgas FINAL 4 turnīrā, kurš, kā ierasts, norisināsies Ķelnē, Vācijā – Lanxess arēnā, 18. un 19. jūnijā.

Šobrīd ir zināms, ka ceturtdaļfināla pirmās spēles norisināsies 11. maijā, bet atbildes spēles 18. maijā. Spēļu laiki tiks precizēti un informēsim tiklīdz būs pieejama visa informācija.