LAT U-15 zaudē spēlēs pret “LSPA” un “SK Latgols” virslīgas komandām

21.01.2024 20:24

Piektdien un svētdien divas spēles sieviešu virslīgā aizvadīja Latvijas U-15 meiteņu izlases bāze komanda “LAT U-15”, kur pirmajā cīņā ar 21:38 piekāpās “LSPA” handbolistēm, bet otrajā ar 18:35 čempionēm “SK Latgols”.

Piektdien rīdzinieces spēli iesāka ar trīs precīziem metieniem (3:0). Izlases meitenes atbildēja piektajā minūtē (1:3). Ar katru nākamo metienu “LSPA” handbolistes rezultātā attālinājās aizvien drošākā attālumā, pirmo puslaiku noslēdzot ar 21:10, bet visā spēlē uzvarot ar 38:21.

Rīgas komandas labā 10 vārtus guva Kristīne Daņiļenko, bet ar astoņiem vārtu guvumiem rezultātu papildināja Dinija Purviņa. Latvijas U-15 izlases rindās rezultatīvāka ar sešiem vārtiem bija Vivita Puķinska.

• LAT U-15 – LSPA 21:38 (10:21)

LAT U-15 – Puķinska 6/14, Kaminska 2/2, Duceva 2/3, Skudrova 2/3, Kukjana 2/6, Cibuļska 2/8, Voičonoka 1/1, Prokopjeva 1/1, Ošāne 1/1, Atstupene 1/2, Sproģe 1/4

LSPA – Daņiļenko 10/13, Purviņa 8/11, Strogonova 5/5, Liepiņa 4/5, Makarova 3/8, Roze 2/2, Veide 2/2, Ulmane 2/2, Mārtiņa 2/6

Savukārt svētdien izlases meitenes spēli iesāka veiksmīgāk, pirmos divus uzbrukumus nospēlējot līdzvērtīgi pretiniecēm (2:2). Tomēr spēles turpinājumā ludzānietes jau attālinājās aizvien drošākā vārtu starpībā, pirmā puslaika beigās esot priekšā par desmit vārtiem (20:10), bet spēles beigās uzvarot 17 vārtu pārākumā (35:18).

“LAT U-15” komandā rezultatīvākā ar sešu vārtu guvumu bija Evelīna Skudrova, bet piecus vārtus guva Vivita Puķinska. “SK Latgols” komandas labā sešu vārtu guvums Ingai Boroduļinai. Vēl piecus metienus realizēja Madara Cibuļska un Linda Krole.

• LAT U-15 – SK Latgols 18:35 (10:20)

LAT U-15 – Skudrova 6/10, Puķinska 5/10, Plotņikova 2/2, Kukjana 2/3, Paņkova 2/3, Kitova 1/2

SK Latgols – Boroduļina 6/8, M. Cibuļska 5/6, Krole 5/10, P. Cibuļska 4/4, Bindemane 4/6, Sproģe 3/5, Zaharāne 3/5, Ziediņa 3/7, Sidorova 2/3

Iepriekšējā nedēļā “LAT U-15” piedzīvoja zaudējumus spēlēs pret “Jēkabpils SS” (15:49) un “Salaspils SS” (31:44) komandām.