Latvijai pa spēkam tikai pirmais puslaiks – zaudējums un 4. vieta

14.08.2022 16:46

EHF M18 Eiropas čempionāta noslēdzošajā spēlē Latvijas U18 izlasei zaudējums pret Luksemburgu un ceturtā vieta turnīrā.

Šīs dienas spēli Latvijas izlase sāka ar Anda Bora gūtajiem vārtiem, atklājot šīs spēles rezultātu. Arī otrie vārti Anda kontā, panākot 2:1 Latvijas izlase labā. Pēc spēlētām desmit minūtēm -5:4 Latvijas izlases labā.
Tupinājumā vārtos lieliski spēlēja Latvijas izlases vārtsargs, tomēr, tas Latvijai neļāva iegūt lielāku pārsvaru. Pirmā puslaika pusē sarkano kartīti nopelnīja Oskars Bisenieks. Puslaika turpinājums tika aizvadīts emocionālā un saspringtā gaisotnē, Luksemburgas izlasei teju visu laiku atrodoties nelielā vadībā. Sešas minūtes līdz pirmā puslaika beigām Latvijai izdevās rezultāta starpību izlīdzināt – 12:12. Pirmā puslaika rezultāts – 14:14. Pa trīs vārtiem pirmajā puslaikā guva Leno Daniels Kazlovskis un Andis Bors.

Otrais puslaiks sākās ar lielisku Nika Lagzdas spēli vārtos un precīzu metienu – arī Nika izpildījumā. Luksemburgas izlase sastāvā lieliska spēle Luke Kaysen, kurš pēc spēlētām 35 minūtēm bija guvis 12 no 17 komandas vārtiem. Pēc spēlētām 12 minūtēm – 20:18 savukārt 12 minūtes līdz spēlēs beigām jau 25:20 Luksemburgas izlases labā. Līdz spēles beigām Luksemburgas izlase turpināja savu pārliecinošo spēli, trīs minūtes līdz spēles beigām panākot lielāko pārsvaru šajā spēlē – 32:23. Spēles beigu rezultāts – 33:24.

Latvijas izlases sastāvā piecus vārtus guva Rūdolfs Elferts, bet pa četriem – Boram un Vidovskim. Luksemburgas izlases rindās 18 vārti – Luke Kaysen.

Par labāko spēlētāju Latvijas izlasē tika atzīts Andis Bors.

Luksemburga – Latvija                   33:24 (14:14)