Latvijas čempionātā RPI-S handbolisti apspēlē Ulbrokas SK komandu

10.03.2023 22:01

Šovakar Latvijas čempionātā 1. līgā vīriešiem uzvaru un divus punktus izcīnīja RPI-S handbolisti, kas savā laukumā apspēlēja Ulbrokas SK komandu (30:26).

RPI-S handbolisti noturējās vadībā visas spēles garumā. Jau pirmajā puslaikā viņiem izdevās panākt sešu vārtu pārsvaru (13:7). Lai gan līdz puslaika beigām Ulbrokas SK komanda rezultātu pietuvināja līdz -3 (12:15), tomēr otrajā puslaikā RPI-S atkārtoti attālinājās līdz sešu vārtu robežai (27:21).

Laika intervālā no 48. līdz 56. minūtei RPI-S komanda piedzīvoja sauso periodu. Tikmēr pretinieki, neveiksmīgi izpildot vairākus metienus, rezultāta deficītu spēja samazināt vien līdz trīs vārtu starpībai (24:27). Līdz spēles beigām abas komandas veic vēl pa divi precīziem metieniem, tādējādi par uzvarētāju kaldinot RPI-S komandu (30:26).

Uzvarētāju rindās astoņus vārtus guva Uldis Vilsons, bet vēl sešus Andris Strazds. Ulbrokas SK komandā rezultatīvākais spēlētājs ar astoņu vārtu guvumu – Ritvars Bērziņš.

RPI-S – Ulbrokas SK 30:26 (15:12)

RPI-S – Uldis Vilsons 8/11, Andris Strazds 6/11, Uģis Desmitnieks 5/6, Iñigo Aranguren Garralda 4/6

Ulbrokas SK – Ritvars Bērziņš 8/12, Dāvis Bērziņš 5/6, Andris Lazda 4/6, Artis Grunde 3/5

2022/2023. gada sezonas Latvijas čempionāta 2. posma vīriešu 1. līgas turnīra tabula