Latvijas izlasei zaudējums pret Ziemeļmaķedoniju, sestdien pusfināls pret Šveici

11.08.2022 17:58

Cīņā par pirmo vietu grupā pirmo vārtus guva Latvijas izlase, kad precīzs bija Andis Bors. Ziemeļmaķedonieši gan spēja ātri atbildēt ar precīzu metienu, panākot 1:1. Spēles turpinājums veiksmīgāks izdevās ziemeļmaķedoniešiem, esot pārākiem par mūsu handbolistiem abās laukuma pusēs. Pēc spēlētām 20 minūtēm – 14:8 Ziemeļmaķedonijas izlases labā. Pirmā puslaika otrajā daļa treneris Arnolds Straume laukumā laida spēlētājus, kuri pirmajās spēles spēlēja mazāk vai itin nemaz. Līdz pirmā puslaika beigām Latvijas izlases pretinieki spēja rezultāta starpību palielināt līdz divciparu skaitlim – 21:11, tomēr pēdējais puslaika vārds piederēja Latvijai, kad precīzs bija Emīls Vilsons. Puslaika rezultāts – 21:12 Ziemeļmaķedonijas izlases labā. Latvijas izlases rindās piecus vārtus guva Jevgeņijs Rogonovs, bet trīs pievienoja Oskars Bisenieka.

Otro puslaiku Latvijas izlase sāka enerģiskāk, divās minūtēs nedaudz samazinot rezultāta starpību – 14:21.Turpmākās minūtes, kārtējais izrāviens izdevās pretiniekiem, atkal rezultāta starpībā panākot desmit vārtu starpību – 24:14. Spēles turpinājumā rezultāta starpība variēja no mīnuss deviņi līdz mīnuss vienpadsmit, Latvijai neatrodot iespējas spēles gaitu lauzt. Atskanot spēles beigu sirēnai, rezultāta tablo vēstīja – 33:23 Ziemeļmaķedonijas izlases labā. Astoņus vārtus Latvijas izlases labā guva Jevgeņijs Rogonovs, bet trīs vārti Oskaram Biseniekam.

Ziemeļmaķedonija – Latvija   33:23 (21:12)
Latvija – Rogonovs 8, Bisenieks 3, Misulis 2, Vilsons 2, Bors 2, Kazlovskis 2, Bisters 2, Elferts 1, Šnepsts 1

Par labāko spēlētāju Latvijas izlases sastāvā tika atzīts Jevgeņijs Rogonovs.

Rīt EHF M18 Eiropas čempionātā “Respect Your Talent” diena, bet sestdien pusfinālu spēles. Latvijas izlases pretinieki būs Šveices handbolisti, kuri cīņā par 1. vietu grupā pārspēja Luksemburgas izlasi – 28:26.