Latvijas Jaunatnes čempionātā līderos Salaspils SS U14 zēni, uzvara Ulbrokas SK U19 jauniešiem

02.02.2023 12:33

Latvijas Jaunatnes čempionātā 27.-29. janvāra nedēļas nogalē aizvadīts sabraukums Jūrmalā U14 zēniem (2009. g. dz.). Piektdien vienu spēli nospēlēja arī U19 zēni, kurā sezonas līderis Ulbrokas SK pieveica Salaspils SS komandu.

27. janvāra vakarā Salaspils SS jaunieši savā laukumā uzņēma Ulbrokas SK U19 zēnu komandu. Sīvā cīņā spēles ievadā mājiniekiem 20. minūtē izdevās izrauties priekšā (12:11) un noturēt vadību līdz pat spēles 48. minūtei, 35. minūtē esot vadībā ar +6 (24:18). Taču Ulbrokas SK jaunatnei izdevās panākt neizšķirtu pie rezultāta 28:28 un uzsākt izrāvienu, ko pretinieks vairs nespēja pārspēt, beigās izcīnot uzvaru ar rezultātu 38:34.

Rezultatīvākais spēlētājs Salaspils komandā bija Mārcis Drēviņš, kurš guva 10 vārtus 16 metienos. Uzvarētāju komandā teju pusi no komandas kopējā rezultāta, 17 vārtus 23 metienos, guva Rauls Erlends Serafimovičs.

Foto galerija no U19 spēles 27.01.2023. pieejama šeit.

Pēc 11 nospēlētām spēlēm, līderos U14 vecuma kategorijā ar 20 punktiem izvirzījušies Salaspils SS jaunieši, kas uzvaras izcīnījuši 10 spēlēs, vienu reizi piekāpjoties Dobeles SS puišiem (19:23).

Kā otrie ierindojušies Ludzas NSS handbolisti (19 punkti), kas 12 spēlēs izcīnījuši 9 uzvaras, bet sestdien spēli pret Vaiņode/DKSS nospēlēja neizšķirti (19:19).

Savukārt trešajā vietā Dobeles SS jaunieši ar 17 punktiem un 8 uzvarām 11 spēlēs.