Latvijas kausā uzvar “SK Latgols” handbolistes

25.05.2024 18:30

Sestdien Rīgā Latvijas sieviešu kausa izcīņas fināla spēlē spraigā cīņā uzvaru pār “Jēkabpils SS” komandu izcīnīja Latvijas čempione “SK Latgols” (23:18).

Pārliecinoši spēli iesāka ludzānietes, kuras pirmajās divpadsmit minūtēs panāca 6:1. Turpinājuma jēkabpilietes spēja rezultātā izlīdzināties (9:9), tomēr pārtraukumā devās minimālajā deficītā (9:10).

Otrajā spēles daļā abas komandas cīnījās līdzverērtīgi, taču jēkabpilietēm gūt virsroku ludzānietes neļāva. Vien pašā spēles beigu daļā kausa uzvarētājas guva pārliecinošāku pārsvaru, ar sešu vārtu izrāvienu panākot 23:18.

“SK Latgols” rindās piecās no astoņām reizēm bumbu vārtos nogādāja Linda Krole. Septiņos no 12 metieniem precīza bija “Jēkabpils SS” spēlētāja Linda Kaņepe.

Par spēles vērtīgākajām atzītas “SK Latgols” spēlētāja Kristiāna Ziediņa un “Jēkabpils SS” vārtsardze Agnija Ciematniece.

• SK Latgols – Jēkabpils SS 23:18 (10:9)

SK Latgols Krole 5/8, P. Cibuļska 4/5, Boroduļina 3/4, Ziediņa 3/8, M. Cibuļska 3/11, Bindemane 2/3, Kaupuža 1/1, Dergačeva 1/1, Batņa 1/1

Jēkabpils SS – Kaņepe 7/12, Jukša 3/6, Krodziniece 2/4, Puķinska 2/5, Radzēviča 1/2, Ozola 1/2, Robežniece 1/2, Anča 1/6

“SK Latgols” kausa finālu sasniedza pusfināla cīņā uzvarot “Salaspils SS” (33:22). Savukārt “Jēkabpils SS”, pirms fināla, spraigā spēles nobeigumā apspēlēja “LSPA” komandu (19:17).