Latvijas komandām otrā spēļu diena Baltijas līgā bez panākuma

13.01.2024 20:31

Šodien Dobeles Sporta centrā aizvadīta sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgas otrā spēļu diena. Divās dienās Latvijas komandām “SK Latgols” un “REIR/Dobele SS” nav izdevies pārspēt pretinieces.

Dienas pirmajā spēlē pārliecinošāk iesāka Viļņas “Sostines tauras” komanda, pirmajās desmit minūtēs iekrājot sešu vārtu pārsvaru (7:1). Arī puslaika beigā pretinieces bija uz pusi pārākās nekā dobelnieces – 9:18.

Lai gan otrajā puslaikā “REIR/Dobele SS” spēles ritējums bija veiksmīgāks, spējot gūt vairāk vārtu kā pirmajā spēles daļā, tās nobeigumā zaudēts pretiniecēm ar 26:40.

Par vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Linda Kaņepe, kura šajā spēlē komandas labā realizēja septiņus no 12 metieniem: “Spēles pirmā puse mums nebija tā veiksmīgākā, bet otrajā puslaikā jau guvām vairāk vārtus. Aizsardzība varētu būt labāka, taču kopumā domāju, ka spēle bija laba un rīt centīsimies darīt visu iespējamo, lai uzvarētu.”

Atgādinām, ka sieviešu virslīgas komandas “Jēkabpils SS” spēlētājas Linda Kaņepe un Vitnija Paula Krodziniece “REIR/Dobele SS” komandai pievienojušās tikai Baltijas līgas ietvaros.

• REIR/Dobele SS – VMSM Sostinės tauras-VHC 26:40 (9:18)

REIR/Dobele SS – Kaņepe 7/12, Naudiņa 4/4, Blažēvica 4/8, Krodziniece 3/3, Šteinerte 2/3, Bilkšte 2/5, Buivide 1/2, Reinfelde 1/2, Taujēna 1/3, Koņušeka 1/5

“SK Latgols” spēles pirmajās sešās minūtēs panāca četru vārtu pārsvaru (5:1), bet trīs minūtes vēlāk lietuvietes rezultātu jau bija izlīdzinājušas (5:5). Spēles turpinājumā virsroku guva “HC Garliava” un ar katru metienu aizvien pārliecinošāk attālinājās rezultātā.

Otro puslaiku ludzānietes iesāka iedzinējos ar -8 (11:19), bet spēles beigās zaudēja pretiniecēm ar -17 (24:41).

Šīs spēles vērtīgākās titulu ieguva Madara Cibuļska, kura savas komandas labā guva septiņus vārtus: “Šīs spēles mums parāda kļūdas, pie kurām ir jāpiestrādā. Divas dienas jau spēlējam ar ļoti labām un augsta līmeņa komandām. Katra spēle mums ir pārbaudījums un mēs cenšamies sasniegt labāko iespējamo rezultātu. Šodien labi iesākām spēli, kas parādīja, ka varam cīnīties un gūt vārtus. Domāju, ka ar katru spēli mums veiksies arvien labāk.”

• CASCADA-HC Garliava SM – SK Latgols 41:24 (19:11)

SK Latgols – Cibuļska 7/14, Krole 6/15, Kaupuža 3/3, Bindemane 2/4, Sidorova 2/3, Dergačeva 2/3, Zaharāne 1/6, Ziediņa 1/7

Sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgas kopvērtējuma tabula | sezona 2023/2024

1.VMSM Sostinės tauras-VHC4400128 : 96328
2.GrIFK4301134 : 106286
3.CASCADA – HC Garliava SM4301137 : 114236
4.Dicken4301137 : 102356
5.Vilnius Eglė4202130 : 113174
6.Kaunas Žalgiris5203147 : 151-44
7.SK Latgols5104123 : 179-562
8.Mistra310286 : 101-152