Latvijas U18 izlasei pārliecinoša uzvara pār Somiju

06.01.2024 15:53

Šodien Austrijā Latvijas U18 vīriešu izlase otrajā Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlē ar 34:21 pieveica Somijas izlasi. Rezultatīvākais šajā spēlē ar 7 vārtu guvumu bija Leonards Valkovskis.

Veiksmīgs spēles sākums Latvijas izlasei, pirmajās desmit minūtēs iekrājot sešu vārtu pārsvaru (6:0). Somijas jaunieši pirmos vārtus guva 11. minūtē. Pēc tam somi pietuvojās piecu vārtu starpībā (3:8), taču turpinājumā latvieši aizvien pārliecinošāk nostabilizējās vadībā.

Pirmo puslaiku Latvija pabeidza ar 18:8, bet visā spēlē uzvarēja ar 34:21.

• Latvija – Somija 34:21 (18:8)

Latvija – Leonards Valkovskis 7, Marks Lilienfelds 6, Elgars Kušners 6, Niks Vaškevičs 4, Valdis Kalniņš 4, Andis Bors 3, Mārtiņš Misulis 2, Einārs Borisovs 1, Endijs Šnepsts 1

Šodien par rupju pārkāpumu otrā puslaika vidū sarkano kartiņu saņēma Endijs Šnepsts, taču tas viņam neliegs iespēju izlasei palīdzēt rītdienas spēlē.

Rīt Latvijai priekšā ļoti svarīga un izšķiroša spēle par iespēju kvalificēties 2024. gada Eiropas čempionāta finālturnīram (M18 EHF EURO 2024). Latvija kopvērtējumā šobrīd atrodas 3. vietā, uzreiz aiz Rumānijas.

Šovakar savstarpējā spēlē Rumānija ar 36:37 piekāpās Austrijai, kurai vakar zaudēja arī Latvijas U18 jaunieši (30:33).

Latvija – Rumānija spēles sākums plkst. 11:45. Spēles tiešraidi skaties ehftv.com.

Izlases sastāvs: Dāvids Pauls (MSĢ), Erlens Klešniks (GWD Minden, GER), Kristers Vēveris (MSĢ), Emīls Vilsons (MSĢ), Endijs Šnepsts (MSĢ), Elgars Kušners (MSĢ), Einārs Borisovs (MSĢ), Valdis Kalniņš (MSĢ), Arza Brunis Butans (ASK Zemessardze/LSPA), Haiko Gača Butans (ASK Zemessardze/LSPA), Mārtiņš Misulis (MSĢ), Andis Bors (MSĢ), Marks Lilienfelds (HSC 2000 Coburg, GER), Leonards Valkovskis (HSC 2000 Coburg, GER), Niks Vaškevičs (MSĢ), Kristofers Jonass (MSĢ)

Oficiālās personas: Ivars Lācis (galvenais treneris), Arnolds Straume (treneris), Linda Bogdanova (trenere), Artūrs Paiķis (fizioterapeits)