“MSĢ II” otro reizi pārliecinoši pārspēj “SK Latgols juniori”

28.01.2024 18:48

Svētdien Latvijas čempionātā otro pārliecinošo panākumā pār 1. līgas komandu “SK Latgols juniori” izcīnīja Murjāņu sporta ģimnāzijas attīstības komanda “MSĢ II”, šoreiz uzvarot ar 38:31. Līdz ar panākumu, Murjāņu komanda kopvērtējumā pakāpusies par vietu augstāk – 4. vietā.

Šīs sezonas pirmajā savstarpējā spēlē Murjāņu handbolisti pārspēja ludzāniešus ar rezultātu 31:26.

Šajā spēlē murjāņieši nostabilizējās vadības pozīcijā pirmajās 12 minūtēs (8:3), puslaika beigās ludzāniešiem teju vairs neatstājot izredzes uz panākumu (22:10).

Vēl 45. minūtē Murjāņu komanda atradās priekšā pretiniekam par 17 vārtiem (33:16), bet atlikušajās laikā ludzānieši spēja panākt mīnus septiņu vārtu starpību, taču ar to nebija pietiekami, lai spēles beigās pārspētu pretinieku (31:38).

“MSĢ II” komandā rezultatīvākie ar septiņu vārtu guvumu bija Mārtiņš Misulis un Reinis Burjāns. Deviņus metienus tikpat mēģinājumos “SK Latgols juniori” labā realizēja Aivis Bondars.

• SK Latgols juniori – MSĢ II 31:38 (10:22)

SK Latgols juniori Bondars 9/9, Iļjins 5/8, Bulis 4/9, Kotovs 3/3, Miškāns 3/6, Ūzulnieks 2/3, Zbitkovskis 2/5, Mulers 2/5, Černihovičs 1/1

MSĢ II – Burjāns 7/8, Misulis 7/11, Toks 6/9, Zolners 4/4, Vilsons 4/5, Sproģis 4/5, Putra 4/5, Šnepsts 1/2, Vaškevičs 1/4