“MSĢ II” sezonu noslēdz ar pārliecinošu uzvaru un 5. vietu

21.03.2024 21:19

Šovakar Latvijas 1. līgas čempionātā sezonu ar pārliecinošu uzvaru pār “RPI-S” komandu noslēdza Murjāņu sporta ģimnāzijas attīstības komanda “MSĢ II” (36:25), kura kopvērtējumā ieņem 5. vietu.

Pirmās 17 minūtes vadībā atradās “RPI-S”, vairākkārt panākot pat trīs vārtu pārsvaru (6:3, 7:4, 9:6), taču pēcāk jau spēles gaitu vadīja Murjāņu handbolisti. Pēc pirmā puslaika “MSĢ II” atradās priekšā pretiniekam par sešiem vārtiem (18:12), bet visā spēlē triumfēja ar divreiz lielāku vārtu starpībā – 36:24.

Rezultatīvākais ar septiņu vārtu guvumu 13 metienos bija “RPI-S” komandas spēlētājs Agris Kušners. Savukārt uzvarētāju rindās deviņos mēģinājumos sešas reizes pretinieku vārtsargu apspēlēja Kristofers Jonass.

• RPI-S – MSĢ II 24:36 (12:18)

RPI-S – Kušners 7/13, Strazds 4/6, Strazds 3/5, Akimovs 2/2, Butans 2/2, Vilsons 2/5, Savickis 2/6, Mjasņikovs 1/3, Eikens 1/4

MSĢ II – Jonass 6/9, Vilsons 5/6, Burjāns 5/7, Misulis 5/8, Toks 5/8, Putra 3/3, N. Vaškevičs 3/5, Sproģis 3/5, Ikvils 1/2

1. līgas čempionātā atlikušas vēl trīs spēles. Sestdien Dobelē spēkosies “ZRHK Dobele/DSS” komanda un vēl bez punktiem esošā “SK Latgols juniori”. Savukārt svētdien izšķirošajā cīņā par godalgām dosies “Ulbroka SK” pret “RPI-S” vienību, bet čempioni “ONSC/HK Ogre” tiksies ar “SK Latgols juniori”.