MSĢ pārspēj turnīra tabulas līderus – HK Ogre/Hydrox

20.10.2022 09:30

Vakar Latvijas vīriešu virslīgas spēlē Murjāņu sporta ģimnāzijas audzēkņi kādam pārsteidzoši, bet kādam likumsakarīgi pieveica HK Ogre/Hydrox komandu ar rezultātu – 32:31. Šī MSĢ komandai bija pirmā uzvara trīs spēles, savukārt HK Ogre/Hydrox komandai otrais zaudējums sešās spēlēs.

Visu spēli neviena no komandām nespēja gūt vērā ņemamu pārsvaru. Spēli veiksmīgāk iesāka MSĢ handbolisti un rezultātu izlīdzināt ogrēniešiem izdevās tikai pēc spēlētām 12 minūtēm – 9:9. Arī spēles turpinājumā “amerikāņu kalniņi” te kādai komandai atraujoties, te atkal izlīdzinot rezultātu. Arī pēc spēlētām 30 minūtēm – 16:16.

Otrais puslaiks lai gan noritēja tieši pēc tāda paša scenārija – plus viens, mīnus viens, neizšķirts, tomēr desmit minūtes līdz spēles beigām MSĢ handbolistiem izdevās panākt lielāko pārsvaru šajā spēlē – 27:24. Apmērām trīs minūšu laikā HK Ogre/Hydrox izdevās uz rezultāta tablo panākt – 28:28. Noslēdzošajās četrās spēles minūtēs MSĢ izmeta tikai par vienu metienu vairāk, kurš arī izrādījās uzvaru nesošais metiens – 32:31. Mājinieku rindās pa sešiem vārtiem guva Renāts Hovratovičs un Intars Jomants. Savukārt MSĢ rindās seši vārti Valdim Kalniņam, Andim Boram un Raulam Serafimovičam, bet piecus pievienoja Leno Daniels Kazlovskis.

HK Ogre/Hydrox – MSĢ 31:32 (16:16)