MSĢ pieveic ludzāniešus un iekļūst Latvijas kausa finālā

18.05.2024 19:09

Šodien Latvijas vīriešu kausa izcīņas pusfinālā uzvarēja Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda, kura ar 38:21 izbraukumā pieveica Ludzas “Latgols” vienību. Jau pēc nedēļas kausa izcīņas finālā Rīgā spēkosies “MSĢ” pret “HK Ogre/Hydrox”.

Trešdien “MSĢ” kausa izcīņas kvalifikācijas 2. kārtā pārspēja Rīgas “ASK Zemessardze/LSPA” vienību (31:25).

Pārliecinoši spēli iesāka murjānieši, kuri pirmajās 14 minūtēs izvirzījās deviņu vārtu vadībā (12:3). Ludzānieši līdz puslaika beigām iekrāto deficītu spēja samazināt vien par diviem vārtiem, pārtraukumā dodoties ar rezultāti 11:18.

Vēl pārliecinošāku pārākumu murjānieši izrādīja otrajā puslaikā, visā spēlē triumfējot ar +17 (38:21).

• SK Latgols – MSĢ 21:38 (11:18)

SK Latgols – Eduards Malahovs 10/17, Kristers Miškāns 3/8, Guntars Lipskis 2/9, Anrijs Rubins 2/3, Alvis Zbitkovskis 1/1, Kristaps Bārbals 1/2, Gintars Ūzulnieks 1/3, Adrians Vaškevičs 1/8

MSĢ – Andis Bors 7/9, Einārs Borisovs 7/10, Elgars Kušners 5/8, Kristofers Jonass 4/4, Sandis Vaškevičs 4/5, Valdis Kalniņš 3/8, Endijs Šnepsts 2/6, Artis Putra 2/2, Markuss Ikvils 1/1, Niks Lagzda 1/1, Niks Vaškevičs 1/2, Ralfs Sproģis 1/3

Kausa izcīņas uzvarētāji sieviešu un vīriešu konkurencē tiks noskaidroti 25. maijā ASK sporta zālē, Rīgā. Sieviešu fināla cīņa notiks plkst. 16.00, bet vīriešu fināls plkst. 18.00.

Spēļu tiešraides un ieraksti pieejami Latvijas Handbola federācijas Youtube kontā.