“MSĢ” uzvar “SK Latgols”

25.02.2024 15:36

Latvija Betsafe vīriešu virslīgā šodien Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti savā laukumā ar 40:30 pieveica Ludzas “SK Latgols” komandu. Ar astoņu vārtu guvumu komandas uzvaru kaldināja Endijs Šnepsts.

Murjānieši ludzāniešus šosezon uzvarējuši vēl divas reizes, sezonas sākumā viesos ar 37:28 un decembrī mājās ar 36:27.

Jau no pirmās spēles minūtes vadībā atradās “MSĢ” komanda, taču pārliecinošāku pārsvaru guva vien 22. minūtē, panākot 19:12. Murjānieši pārtraukumā devās deviņu vārtu pārākumā (23:14), bet spēles beigās triumfēja ar 40:30.

• MSĢ – SK Latgols 40:30 (23:14)

MSĢ Šnepsts 8/11, S. Vaškevičs 7/9, Kušners 6/7, Borisovs 4/5, Bors 4/5, Kalniņš 3/6, N. Vaškevičs 2/2, Misulis 2/4, Vilsons 2/3, Jonass 1/1, Lagzda 1/1, Sproģis 1/5

SK Latgols – A. Vaškevičs 7/20, Malahovs 6/17, Lipskis 5/5, Rubins 5/6, Bārbals 4/4, Strazds 3/3, Mulers 1/1

Ceturtdien “MSĢ” savā laukumā uzņems tabulas ceturtās pozīcijas komandu “HK Ogre/Hydrox”, bet sestdien izbraukumā spēkosies ar tiešo konkurenti “ASK Zemessardze/LSPA”. Savukārt “SK Latgols” nākamo spēli aizvadīs Aizkrauklē pret “HK S&A” vienību.

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele181800683 : 43524836
2.ASK Zemessardze/LSPA171304577 : 47110626
3.MSĢ171304622 : 46715526
4.HK Ogre/HYDROX171007593 : 5058820
5.Salaspils196013552 : 658-10612
6.SK Latgols185013495 : 600-10510
7.HK Vaiņode185013432 : 584-15210
8.HK S&A181017437 : 671-2342