Murjānieši otro reizi pārliecinoši pārspēj “HK Vaiņodi”

15.02.2024 21:23

Šovakar Latvijas Betsafe vīriešu virslīgas čempionāta spēlē Vaiņodē Murjāņu sporta ģimnāzijas handbolisti pārliecinoši uzvarēja “HK Vaiņode” komandu (38:22).

Sezonas ievadā komandas tikās Murjāņos, toreiz laukuma saimniekiem pārspējot vaiņodniekus ar 42:17 (22:10).

Spēles rezultātu 1.minūtē ar precīzu metienu atklāja Endijs Šnepsts (1:0), bet uzreiz pēc tam viņš “MSĢ” komandas pārsvaru dubultoja (2:0). 3. minūtē pirmos vārtus “HK Vaiņode” labā guva Matīss Mickus (1:2).

Turpinājumā pārspēt murjāniešus laukuma saimnieki nespēja, ar katru nākamo metienu pretiniekam attālinoties aizvien lielākā vārtu starpībā. 17. minūtē “MSĢ” panāca +10 (13:3), pēc pirmā puslaika atradās vadībā ar 17:8, bet visā spēlē uzvarēja ar 38:22.

Rezultatīvākais Murjāņu komandā ar astoņu vārtu guvumu bija Endijs Šnepsts, bet Vaiņodes komandā ar septiņiem precīziem metieniem Markuss Dīks.

• HK Vaiņode – MSĢ 22:38 (8:17)

HK Vaiņode – Dīks 7/15, Plūme 3/7, Mickus 2/3, Orlovs 2/3, Vītols 2/3, Laugalis 2/4, Silinieks 1/1, Strazds 1/1, Volbedahts 1/2, Strēlis 1/4

MSĢ – Šnepsts 8/11, Kalniņš 6/10, Vaškevičs 6/8, Vaškevičs 5/6, Misulis 5/9, Sproģis 3/4, Borisovs 2/2, Bors 2/4, Putra 1/4

Latvijas čempionāta 2023/2024 sezonas kopvērtējuma tabula Betsafe vīriešu virslīgā

1.ZRHK TENAX Dobele161600608 : 39621232
2.ASK Zemessardze/LSPA161204543 : 4469724
3.MSĢ151104531 : 40912222
4.HK Ogre/HYDROX15807518 : 4546416
5.Salaspils186012522 : 624-10212
6.SK Latgols165011440 : 525-8510
7.HK Vaiņode165011395 : 510-11510
8.HK S&A161015386 : 579-1932