Neizšķirto spēļu diena

20.03.2022 11:01

No vakar aizvadītajām četrām spēlēm trīs noslēdzas neizšķirti, bet ceturtajā ar minimālu pārsvaru uzvaru izcīnīja SK Latgols juniori. SynotTip handbola virslīgā neizšķirti spēlēja RPI-S un ZRHK Dobele/Tērvete, LAT 2006 un Skrīveri/Aizkraukle, kā arī sieviešu virslīgas komandas LAT 2004 un SK Latgols.

• SK Latgols juniori – ONSC/HK Ogre        33:32 (16:16)

Spēles pirmajās piecās minūtes nelielu pārsvaru ieguva ONSC/HK Ogre handbolisti – 5:1, vadības grožus viņiem izdevās noturēt vēl astoņas minūtes, kas SK Latgols juniori pēc Eduarda Malahova precīza metiena rezultātu izlīdzināja – 8:8. Līdz pat pirmā puslaika beigām rezultāta starpība variēja no neizšķirta līdz plus divi kādai no komandām, pēc spēlētām 30 minūtēm – 16:16. Otrā puslaika sākumā sekmīgāki bija Latgols handbolisti, panākot plus četri – 24:20. Šis iegūtais pārsvars ļāva viņiem būt vadībā lielāko daļu spēles otro puslaiku, līdz mazliet vairāk nekā divas minūtes līdz spēles beigām ogrēnieši rezultātu izlīdzināja – 31:31. Spēles beigās divas reizes nekļūdīgs bija Edijs Kušners, turpretim ogrēnieši atlikušajā spēles laikā precīzi bija reizi, līdz ar to SK Latgols juniori svinēja uzvaru ar 33:32. Uzvarētāju sastāva ar astoņiem gūtajiem vārtiem rezultatīvākais spēlētājs bija Renārs Grebeņņikovs, septiņus pievienoja Eduards Malahovs. Ogrēniešiem 13 vārtus guva Artis Laganovksis.

SK Latgols juniori – Grebeņņikovs 8, Malahovs 7, Kušners Edijs 6, Mikijanskis 5, Usāns 3, Kodaļevs 3, Ivulāns 1
ONSC/HK Ogre – Laganovskis 13, Zvaigznītis 4, Mancurovs 4, Bisters 3, Tirāns 2, Morozovs 2, Novickis 2, Rozenbergs 1, Sļusarevs 1

• RPI-S – ZRHK Dobele/Tērvete       32:32 (17:17)

Pirmā puslaika pirmās 15 minūtes aizritēja dobelnieku zīmē, kuri pārliecinoši spēlējot uzbrukā, panāca 13:6. Tomēr līdz pirmā puslaika beigām RPI-S komanda lika lietā savu pieredzi un veica izrāvienu 11:4, pakāpeniski rezultāta starpību samazinot. Piecas sekundes līdz pirmā puslaika beigām uz rezultāta tablo neizšķirts – 17:17. Otrai puslaiks noritēja komandām vairākkārt, rezultātu izlīdzinot vai kādai no komandām atrodoties minimālā vadībā. Tas garantēja interesantas spēles beigas. Divas ar pus minūtes līdz spēles beigām Ričards Juzups rezultātu izlīdzināja – 31:31, tomēr atbildes uzbrukumā precīzi bija arī Rīdzenieki – Andris Strazds. Dobelnieku pēdējā uzbrukumā precīzs bija Rūdfols Eferts, rezultātu atkal izlīdzinot – 32:32. Pēdējais metiens piederēja RPI-S komandai, bet tas nebija precīzs. Spēles rezultāts – 32:32. Rīdzeniekiem rezultatīva spēle Uldim Vilsonam un Ivaram Dumerānam, kuri katrs guva deviņus vārtus. ZRHK Dobele/Tērvete komandā 13 vārti Ričardam Juzupam, bet pieci Rūdolfam Elfertam.

RPI-S – Vilsons 9, Dumarāns 9, Akimovs 6, Strazds 5, Garralda 2, Strazdiņš 1
ZRHK Dobele/Tērvete – Juzups 13, Elferts 5, Suharevs 4, Krūmiņš 4, Pavlenko 3, Laimīte 2, Peškovs 1

• LAT 2006 – S&A      36:36 (16:23)

Lai gan S&A komanda pirmajā puslaikā spēja iekrāt solīdu pārsvaru, otrajā puslaikā LAT 2006 komanda pierādīja, ka padoties nedrīkst nevienā spēles epizodē. Viņu pakaļdzīšanās noritēja visu otro puslaiku un, lai gan piecas minūte līdz spēles beigām, viesi atkal bija panākuši pietiekami lielo plus četri – 35:31, arī šajā mirklī LAT 2006 turpināja cīnīties par punktiem šajā spēlē. Divas ar pus minūtes līdz spēles beigām LAT 2006 handbolistiem izdevās rezultātu izlīdzināt – 35:35. Līdz spēles beigām katra komanda spēja gūt vēl pa vieniem vārtiem – 36:36. LAT 2006 komandā rezultatīvākais spēlētājs ar 12 gūtajiem vārtiem bija Valdis Kalniņš, savukārt Skrīveru/Aizkraukles komandā Artis Kurmēns un Jorens Jānis Glods izcēlās katrs ar 11 gūtajiem vārtiem.

LAT 2006 – Kalniņš 12, Kušners Elgars 5, Borisovs 5, Bors 4, Šnepsts 3, Zellis 2, Misuls 2, Gavars 2, Liepiņš 1