Ogrēniešiem kārtējais panākums un solis pretī 1. līgas čempionu titulam

14.02.2024 20:50

Trešdien Latvijas čempionātā Ogres novada sporta centrā 12. panākumu izcīnīja 1. līgas līdervienība “ONSC/HK Ogre”, savā laukumā ar 35:26 pārspējot “ZRHK Dobele/DSS”.

Abas komandas savstarpēji tikās jau otro reizi šajā sezonā, arī iepriekšējā reizē uzvarot Ogres handbolistiem (39:25).

Šovakar pirmais puslaiks vēl neliecināja par beigu rezultātu, dobelniekiem izrādot sīvu pretestību.

Spēles pirmos vārtus guva Kristers Suharevs (1:0), kurš vēl 6. minūtē Dobeles komandas labā panāca +2 (3:1). Trīs minūtes vēlāk vadības grožus pārņēma ogrēnieši (5:4). Pēc tam “ZRHK Dobele/DSS” komandai vēl izdevās gūt minimālu virsroku (8:7), taču puslaika beigās “ONSC/HK Ogre” jau atradās četru vārtu pārākumā (18:14).

Spēles otrajā daļā dobelnieki jau vairs nespēja turēt līdzi rezultātā. Nobeigumā Ogres komandai izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 35:26.

• ONSC/HK Ogre – ZRHK Dobele/DSS 35:26 (18:14)

ONSC/HK Ogre Batņa 7/7, Bisters 7/10, Laganovskis 5/8, Rudko 4/7, Zellis 3/5, Sļusarevs 3/6, Bilders 2/2, Plinte 2/3, Bauze 2/4

ZRHK Dobele/DSS – Suharevs 7/9, Rozenfelds 5/8, Peškovs 4/4, Smokro 4/6, Laimīte 3/14, Turiks 2/6, Kirilka 1/1