ONSC/HK Ogre gūst panākumu pār MSĢ II un sezonu noslēdz 2. vietā

11.05.2023 21:02

Šovakar Latvijas čempionātā 1. līgā vīriešiem noslēdzošo sezonas spēli aizvadīja ONSC/HK Ogre un MSĢ II handbolisti. Ar pārliecinošu panākumu pār MSĢ II komandu (38:29) un vicečempionu titulu sezonu noslēguši ONSC/HK Ogre handbolisti, savukārt MSĢ II ierindojušies 4. vietā.

Spēles ievadā abas komandas spēlējušas mainītās lomās. Rezultātu atklāja MSĢ II handbolists Kristofers Jonass, tomēr nākamajās divās minūtēs ONSC/HK Ogre handbolisti spēja panākt 3:1 izrāvienu.

Uz to Murjāņu handbolisti atbildēja ar trīs precīziem metieniem, likvidējot iekrāto divu vārtu deficītu un atgriežoties vadībā ar minimālu pārsvaru (4:3). Taču pēcāk ar 8:3 vārtu izrāvienu ogrēnieši atkal nonāca vadībā jau ar +4 (11:7).

Lai gan turpmākajā spēles gaitā MSĢ II komanda izrādīja sīvu pretestību un vairākkārtēji līdz pirmā puslaika beigām rezultātu izlīdzināja, ONSC/HK Ogre komanda spēja noturēt vadību līdz pat spēles beigām. Otrajā puslaikā MSĢ II handbolistiem tā arī vairs neizdevās panākt neizšķirtu un spēles beigās nācās atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 29:38.

Rezultatīvākais šajā spēlē ar 16 vārtu guvumu – ONSC/HK Ogre handbolists Gustavs Batņa. Astoņus no 11 metieniem realizēja MSĢ II handbolists Artis Putra.

ONSC/HK Ogre – MSĢ II 38:29 (18:17)

ONSC/HK Ogre – Gustavs Batņa 16/20, Jēkabs Tirāns 5/9, Raitis Rudko 4/7, Artūrs Novickis 4/9, Pavels Belous 3/5, Rihards Bisters 2/2, Artis Rozenbergs 2/3, Artjoms Morozovs 2/2

MSĢ II – Artis Putra 8/11, Kristofers Jonass 6/9, Raiens Šnepsts 4/5, Mārtiņš Misulis 3/4, Ričards Galviņš 3/3, Ričards Jānis Liepiņš 3/5, Markuss Ikvils 2/4