“ONSC/HK Ogre” ne bez sīvas cīņas viesos uzvar “MSĢ II”

07.03.2024 21:46

Šovakar Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē sīvā cīņā panākumu pār “MSĢ II” komandu ar 39:30 izcīnīja pārliecinošā līderpozīcijā esošā “ONSC/HK Ogre”.

Iepriekšējās divās spēlēs “ONSC/HK Ogre” pārspēja Murjāņu komandu ar 38:29 un 34:27.

Pirmajā puslaikā divu, trīs vārtu starpībā dominēja Murjāņu handbolisti, taču 26. minūtē ogrēnieši rezultātu izlīdzināja (16:16), bet pārtraukumā devās jau ar +2 (18:16).

Otrajā spēles daļā tās gaitu jau vadīja ogrēnieši. Vēl 41. minūtē murjānieši bija panākuši neizšķirtu (24:24), taču tam sekoja deviņu minūšu sausais periods, kas ogrēniešiem sekmējās ar sešu vārtu izrāvienu (30:24). Pēc tam panākt pretinieku Murjāņu komanda vairs nespēja un nobeigumā nācās atzīt viesu pārākumu ar 30:39.

• MSĢ II – ONSC/HK Ogre 30:39 (16:18)

MSĢ II Misulis 13/21, Vilsons 4/6, N. Vaškevičs 4/8, Jonass 3/6, Toks 2/8, Zolners 1/1, Ikvils 1/2, Kušners 1/2, Burjāns 1/5

ONSC/HK Ogre – Averjanovs 11/13, Bilders 5/7, Zellis 5/7, Rudko 5/9, Plinte 4/6, Sļusarevs 4/8, Morozovs 3/6, Laganovskis 1/1, Rozenbergs 1/3

Šosezon “ONSC/HK Ogre” komandai 1. līgas čempionātā atlikusi pēdējā spēle 24. martā pret tabulas apakšgala komandu “SK Latgols juniori”, bet pēc tam priekšā līgu duelis pret Betsafe vīriešu virslīgas tabulas pēdējās vietas komandu “HK S&A” par iespēju nākamajā sezonā spēlēt jau virslīgas čempionātā.

Turpretī “MSĢ II” komandai atlikušas vēl divas spēles izbraukumā pret tabulas augšagala komandām – 12. martā pret “Salaspils SS” un 21. martā pret “RPI-S”.