“ONSC/HK Ogre” un “Ulbroka SK” uzvar viesos

28.02.2024 22:51

Šovakar Latvijas 1. līgas čempionātā pārliecinošs panākums līderei “ONSC/HK Ogre” pār “Salaspils SS” komandu (38:28), bet “Ulbroka SK” sīvā cīņā apspēlēja tiešo konkurenti “MSĢ II” (34:32).

Salaspils sporta namā spēles rezultātu atklāja mājinieks Matīss Strautnieks (1:0). Uzreiz pēc tam sekoja atbildes vārti Riharda Bistera izpildījumā (1:1), rezultātu izlīdzinot. Tā punkts punktā spēle ritēja vēl desmit minūtes, bet tad minimālā vadībā izgāja ogrēnieši, kuri drošākā vārtu pārākumā attālinājās pirmā puslaika pēdējās sešās minūtēs, tā beigās panākot jau 19:13.

Lai gan “Salaspils SS” otro puslaiku iesāka neveiksmīgi, 48. minūtē atgriezās intriga, kad salaspiliešiem iekrāto astoņu vārtu deficītu (19:27) četrās minūtēs izdevās samazināt uz -2 (24:26). Tomēr turpinājumā laukuma saimniekiem spēki izsīka, nobeigumā zaudējot līderei ar 28:38.

• Salaspils SS – ONSC/HK Ogre 28:38 (13:19)

Salaspils SS Vidzis 8/13, K. Strautnieks 5/8, Purviņš 5/13, M. Strautnieks 2/2, Štālmanis 2/5, Galviņš 1/1, Plūme 1/1, Meirāns 1/1, Rutkis 1/1, Ozols 1/2, Gūtmanis 1/3

ONSC/HK Ogre – Bisters 13/18, Plinte 4/6, Zellis 4/6, Sļusarevs 4/7, Batņa 3/3, Laganovskis 3/4, Averjanovs 3/5, Rudko 2/3

Murjāņu sporta ģimnāzijas zālē spēles ievadā virsroka bija mājiniekiem, kuri pirmajās 18 minūtēs attālinājās septiņu vārtu pārākumā (12:5). Taču ulbrokieši situāciju ātri vien mainīja, ar 8:2 vārtu izrāvienu puslaika beigās iekrāto deficītu likvidējot – 14:14.

Tomēr arī vēl otrajā puslaikā lielākoties dominēja murjānieši, 41. minūtē atrodoties priekšā par sešiem vārtiem (24:18), bet pēc tam atkal sekoja ulbrokiešu izrāviens un 48. minūtē rezultāts tika izlīdzināts (26:26).

Izšķirošo vārtu pārsvaru “Ulbroka SK” guva jau sešas minūtes pirms spēles beigām, ko murjāniešiem tā arī neizdevās pārspēt. Nobeigumā viesi triumfēja ar 34:32.

• MSĢ II – Ulbroka SK 32:34 (14:14)

MSĢ II Burjāns 8/13, Misulis 6/7, Vaškevičs 6/8, Jonass 4/4, Sproģis 4/8, Toks 3/6, Šnepsts 1/3

Ulbroka SK – R. Bērziņš 10/13, Grunde 10/16, Lazda 5/11, Oto 4/5, D. Bērziņš 2/6, Pakalniņš 1/1, Kozlovs 1/2, Golubovs 1/2