“ONSC/HK Ogre” uzvar “MSĢ II” un nostiprinās līderpozīcijā

25.01.2024 20:39

Šovakar Latvijas čempionātā devīto panākumu izcīnīja vēl līdz šim nepārspētā 1. līgas līdervienība “ONSC/HK Ogre”, kura Murjāņos ar 38:29 pieveica “MSĢ II” komandu.

Lai gan spēles rezultātu atklāja “MSĢ II” komanda, ogrēnieši jau ievadā spēja gūt pārliecinošu virsroku, 13. minūtē panākot deviņu vārtu pārsvaru (13:4). Puslaika beigās “ONSC/HK Ogre” komandai panākums ar 24:13.

Līdz 41. minūtei laukuma saimniekiem izdevās pietuvoties pretiniekam septiņu vārtu atstatumā (20:27), taču spēles turpinājumā iekrāto deficītu samazināt vēl vairāk nespēja. Spēles beigās Ogres komandai uzvara ar +9 (38:29).

Uzvarētāju komandas labā deviņus no 14 metieniem realizēja Rihards Bisters. Vēl sešus vārtus astoņos metienos guva Reinis Zellis. Savukārt Murjāņu komandā rezultatīvākais ar septiņu vārtu guvumu bija Mārtiņš Misulis, bet sešas reizes precīzi meta Emīls Vilsons.

• MSĢ II – ONSC/HK Ogre 29:38 (13:24)

MSĢ II Misulis 7/12, Vilsons 6/8, Jonass 3/4, Vaškevičs 3/4, Sproģis 3/7, Šnepsts 2/2, Kušners 1/1, Zolners 1/2, Burjāns 1/3, Toks 1/3, Putra 1/4

ONSC/HK Ogre – Bisters 9/14, Zellis 6/8, Averjanovs 5/5, Rudko 5/9, Bauze 3/3, Sļusarevs 3/4, Stariņš 3/4, Plinte 2/2, Bilders 1/2, Mancurovs 1/2

Nākamā spēle abām komandām pret “SK Latgols juniori” handbolistiem – “MSĢ II” šo svētdien, 28. janvārī, izbraukumā, bet “ONSC/HK Ogre” 4. februārī mājās.

Savstarpējā spēlē komandas atkal tiksies 17. februārī Ogrē.