Otrajā draudzības spēlē Latvija piedzīvo zaudējumu Čehijai

29.12.2022 18:50

Aizvadīta arī otrā draudzības spēļu diena starp Latvijas un Čehijas valstsvienībām. Vēl vakar Latvijas izlasei izdevās panākt neizšķirtu rezultātu, taču šovakar nācās piekāpties čehiem ar 10 vārtu pārsvaru – 24:34 (12:21)

Lai gan šodien spēles rezultātu izdevās atklāt Jevgeņijam Rogonovam, Latvijas izlasei spēles scenārijs līdzīgs vakardienas – čehiem izdodas būt vadībā visas spēles garumā. Pirmajā puslaikā sākums nospēlēts vienlīdzīgi, Latvijai rezultāta deficītu noturot ne lielāku kā -5. Lielāks pirmā puslaika izrāviens čehiem izcīnīts pēdējās 8 minūtēs, to noslēdzot ar 9 vārtu pārsvaru – 21:12.

Otrajā puslaikā Edgars Kukša trīs reizes liedza čehiem palielināt rezultātu līdz +10, bet tikmēr Latvijas izlasei izdodas rezultāta starpību samazināt līdz -7. Taču turpmākajā spēles gaitā čehi Latvijas rezultāta deficītu tomēr palielina, divās reizēs pat sasniedzot 11 vārtu pārsvaru (31:20, 32:21). Spēles noslēgumā uzvara čehiem ar rezultātu 34:24.

Čehija – Latvija 34:24 (21:12)

Latvija – Emīls Kurzemnieks 6/8, Ņikita Pančenko 5/6, Jevgeņijs Rogonovs 5/6, Endijs Kušners 3/7, Intars Jomants 2/2

Šovakar laukumā devās arī Rihards Leja. Otro spēli pēc kārtas izlaida Rolands Ļebedevs, saslimušais Roberts Rancāns un arī Valdis Kalniņš, kurš vakar iesildīšanās laikā guva savainojumu.

Pēc spēles par labākajiem spēlētājiem tika atzīti rezultatīvākie šīs spēles spēlētāji Latvijas komandā Emīls Kurzemnieks, bet Čehijas – Daniel Režnicky.