Pa uzvarai 1. līgas līdervienībām “ONSC/HK Ogre” un “RPI-S”

17.02.2024 16:09

Šodien Latvijas vīriešu 1. līgas čempionātā vicelīdere Rīgas “RPI-S” izbraukumā uzvarēja vēl bez punktiem esošo “SK Latgols juniori” (36:21), savukārt līdere “ONSC/HK Ogre” savā laukumā pārspēja Murjāņu sporta ģimnāzijas attīstības komandu (34:27).

Spēlē Ludzā jau no sākuma pārliecinošā vadībā izvirzījās rīdzinieki, kuri 16. minūtē panāca 10:3, bet līdz puslaika beigām attālinājās vienpadsmit vārtu pārākumā – 18:7.

Pēc pārtraukuma ludzānieši iekrāto deficītu samazināja (11:18), taču turpinājumā pārkāpt mīnus desmit vārtu slieksni vairs nespēja. Nobeigumā Rīgas vienībai uzvara ar 36:21.

Pirmajās divās spēlēs “RPI-S” pārspēja Ludzas “Latgols juniori” ar rezultātu 42:28 un 32:24.

Ar 18 punktiem rīdzinieki nostiprinājušies 2. vietā, savukārt “SK Latgols juniori” bez punktiem joprojām atrodas tabulas apakšā.

• SK Latgols juniori – RPI-S 21:36 (7:18)

SK Latgols juniori – Bondars 7/12, Iļjins 4/8, Zbitkovskis 3/4, Mulers 3/5, Bulis 2/4, Černihovičs 1/1, Ūzulnieks 1/2

RPI-S – Vilsons 8/9, Strazds 6/7, Lubgāns 6/10, Kušners 5/7, Akimovs 3/5, Šibins 3/6, Savickis 2/7, Desmitnieks 1/2, Eikens 1/2, Butans 1/2

Arī spēlē Ogrē jau pašā sākumā virsroka līdervienībai “ONSC/HK Ogre”, kura visas spēles garumā tā arī neļāva pretiniekam pat pietuvoties viena precīza metiena attālumā. Lai gan pirmajā puslaikā ogrēnieši dominēja divu līdz trīs vārtu starpībā, pārtraukumā devās ar +5 (18:13), bet visā spēlē triumfēja ar 34:27.

Ar Murjāņu komandu “ONSC/HK Ogre” šosezon pirmo reizi tikās janvārī izbraukumā, kur uzvarēja ar 38:29.

Ogres komandai 14 aizvadītajās spēlēs, bez zaudējumiem, iekrāti 27 punkti, turpretī “MSĢ II” komanda ar 11 punktiem šobrīd ierindojas 5. vietā.

• ONSC/HK Ogre – MSĢ II 34:27 (18:13)

ONSC/HK Ogre – Batņa 8/8, Rudko 8/11, Tirāns 5/6, Sļusarevs 4/5, Laganovskis 2/5, Averjanovs 2/7, Morozovs 1/1, Bauze 1/2, Bisters 1/2, Plinte 1/2

MSĢ II – Misulis 8/13, Burjāns 5/9, Sproģis 5/15, Jonass 4/5, Vaškevičs 2/2, Zolners 1/1, Toks 1/3, Putra 1/4