Panākums Kukšam un Meikšānam, Krištopāns izlaiž spēli traumas dēļ

06.04.2023 10:50

Sestdien Vācijas 3. līgas sezonas noslēdzošajā spēlē uzvaru pār “TSV Burgdorf II” komandu ar rezultātu 33:29 (14:13) izcīnīja Edgara Kukšas pārstāvētā “OHV Aurich” komanda.

Ar 11 uzvarām, 10 zaudējumiem un 3 neizšķirtiem 24 aizvadītajās spēlēs, “OHV Aurich” komanda sezonu noslēgusi 7. vietā. Tas nozīmē, ka viņiem sezona ir galā, bet intensīvu gatavošanos nākamajai sezonai “OHV Aurich” uzsāks jūlijā.

Īslandē sīvu cīņu pret vienu no sezonas spēcīgākajām komandām “Fram” sestdien aizvadīja “HC Hordur” komanda. Lai gan pirmais puslaiks nospēlēts neizšķirti (18:18), spēlēs beigās “HC Hordur” handbolistiem nācās piekāpties pretiniekam ar rezultātu 34:30.

Kā viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem bijis Guntis Piļpuks, kurš šajā spēlē guva 10 vārtus. Piecu vārtu guvums Endija Kušnera kontā.

Sezonas kopvērtējumā “HC Hordur” komanda joprojām atrodas pēdējā vietā.

Savukārt vakar pārliecinošu panākumu ar rezultātu 36:25 pār apakšgala komandu “HC Kehra/Horizon Pulp&Paper” izcīnīja Artūra Meikšāna pārstāvētā Igaunijas “Polva Serviti”. Viņi stabilu pamatu uzvarai ielika jau pirmajā puslaikā, kuru noslēdza ar astoņu vārtu pārsvaru (19:11). Šajā spēlē Artūrs Meikšāns guva divus vārtus.

Ar 17 uzvarām un vienu neizšķirtu, nopelnot 35 punktus aizvadītajās 18 spēlēs, “Polva Serviti” joprojām pārliecinoši atrodas līderpozīcijā.

Francijas čempionātā, piektdien, Parīzes “Saint-Germain” ar 40:37 uzvarēja “US Creteil Handball” komandu. Diemžēl šajā spēlē Daiņa Krištopāna komandas biedriem nācās kaldināt panākumu bez latviešu handbolista, kuram traumas dēļ spēli nācās izlaist.

Ar 19 uzvarām un 38 punktiem aizvadītajās 22 spēlēs “Paris Saint-Germain” kopvērtējumā atrodas 2. vietā, uzreiz aiz spēcīgās “Montpellier” komandas, kura līderpozīcijā nostiprinājusies ar 40 punktiem. Parīziešiem uz papēžiem min “HBC Nantes”, kuri 22 aizvadītajās spēlēs iekrājuši 37 punktus.