“Paris Saint Germain” sāpīgs zaudējums un Čempionu līgas sezona galā

20.05.2022 11:25

Dainis Krištopāns un “Paris Saint Germain” vakar piedzīvoja sāpīgu zaudējumu EHF Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē pret THW Kiel, pretiniekiem piekāpjoties vien ar vienu vārtu starpību – 32:33. Pirmo savstarpējo spēli komandas noslēdza ar neizšķirtu – 30:30, ceturtdaļfināla sērijas uzvarētājs tika noteikts pēc rezultāta divu spēļu summā, līdz ar to PSG neiekļuva labāko četru komandu pulkā, kuras piedalies FINAL 4. Vakardienas spēlē Dainis saņēma vienu divu minūšu noraidījumu, bet vārtus Dainim gūt neizdevās. PSG komandā astoņus vārtus guva Nedim Remili, bet sešus pievienoja Kamil Syprzak.

Bez THW Kiel komandas, vietu Final 4 izcīnījušas arī Barca, Veszprem un Kielce.

Telekom Veszprem HC divu spēļu summā pieveica Aalborg Handbold – pirmajā spēlē uzvarot ar 36:29, bet otrajā pretiniekam piekāpjoties ar 35:37, summā plus pieci un vieta FINAL 4.

Lomza Vive Kielce abās spēles pieveica Montpeliier HB – 31:28 un 30:22, un pārliecinoši iekļuva labāko četriniekā.

Spānijas grands Barca divas reizes bija pārāki par SG Flensburg – Handewitt – 33:29 un 27:24.

EHF Čempionu līgas FINAL 4 izloze norisināsies 24. maijā. Savukārt viens no gaidītākajiem klubu handbola notikumiem EHF FINAL 4 norisināsies 18. un 19. jūnijā.