Pasaules čempionātā Brazīlija panāk neizšķirtu pret Portugāli

19.01.2023 10:58

Vakar, Zviedrijā un Polijā notiekošajā Pasaules čempionātā sākas sacensību otrais posms, kurā pārsteidzoši Brazīlijas valstsvienība spēles izskaņā panāca neizšķirtu rezultātu pret Portugāli – 26:26.

Spēles laikā abām komandām neizdevās gūt lielāku rezultāta pārsvaru par diviem vārtiem. Vēl nepilnas trīs minūtes pirms spēles beigām Portugāle atradās priekšā ar 27:25. Pirms pēles pēdējās minūtes brazīliešiem izdevās izlīdzināt rezultātu un noslēgt spēli ar neizšķirtu – 27:27.

Pārliecinošus panākumus izcīnīja pašreizējā olimpiskā čempione Francija, pasaules vicečempione Zviedrija, kā arī Slovēnija un Islande.

Salīdzinoši sīvu pretestību spāņiem izrādīja mājiniece Polija. Lai gan otrā puslaika sākumā komandām bija neizšķirts (16:16), poļi piekāpās Spānijai ar rezultātu 23:27.