Piedzīvots zaudējums Nīderlandei

23.12.2022 10:20

Vakar aizvadīta otrā spēle “4 Nations” turnīrā U17 vīriešu izlasēm, Latvijas valstsvienībai stājoties pretim Nīderlandes. Šoreiz mūsējiem piedzīvots zaudējums, piekāpjoties pretiniekiem ar rezultātu 26:32 (11:12).

Sīva cīņa pirmā puslaika laikā, bet pateicoties Valda Kalniņa precizitātei, kurš guva pirmos sešus vārtus, mūsējiem izdodas noturēt spēles grožus pirmajās 14. minūtēs. Pēcāk Valdim jau vairs neizdodas būt precīzam trīs mēģinājumos un Nīderlandes handbolisti izlīdzina rezultātu divas reizes (6:6, 7:7), pārņemot spēles likteni savās rokās. Neskatoties uz to mūsējie nepieļāva rezultātu starpību lielāku kā -2 un pirmo puslaiku noslēdza ar 11:12.

Otrā puslaika pirmajā minūtē Endijs Šnepsts izlīdzina rezultātu 12:12, taču tiek pieļautas vairākas tehniskās kļūdas un Nīderlandes handbolistiem izdodas veikt sešus precīzu metienus pēc kārtas, kas ļauj izrauties priekšā ar +5. Spēles beigās, vēl pēdējā sekundē Elgars Kušners veic metienu, bet neveiksmīgi. Nīderlandes valstsvienība izcīna uzvaru ar sešu vārtu pārākumu – 32:26.

Šajā spēlē rezultatīvākais spēlētājs bija Valdis Kalniņš, kurš veica 28 metienus un 11 reizes bija precīzs. Savukārt piecu vārtu guvums 17 metienos Endijam Šnepstam. Vienus tālus vārtus izdevās gūt arī Latvijas izlases vārtsargam Dāvidam Paulam.

Latvija – Nīderlande 26:32 (11:12)

Latvija – Valdis Kalniņš 11/28, Endijs Šnepsts 5/17, Emīls Vilsons 3/7, Einārs Borisovs 2/5, Andis Bors 2/4, Dāvids Pauls 1/1

Šodien, plkst. 15:00, gaidāma turnīra noslēdzošā spēle Latvijas U17 vīriešu izlasei pret Luksemburgas valstsvienību.