Ralfs Geislers ar vienu kāju atpakaļ 3. līgā

29.05.2023 10:57

Sesdien izšķirošajā cīņā Ralfa Geislera “Team HandbALL Lippe II” par mata tiesu spēles beigās apspēlēja līdervienību “TV Kirchzell” un ar rezultātu 27:26 izcīnīja svarīgo panākumu. Komandas uzvaru ar divu vārtu guvumu palīdzēja kaldināt arī Ralfs Geislers.

“Team HandbALL Lippe II” pārliecinoši iesāka spēli, noturoties drošā vadībā un pirmo puslaiku noslēdzot ar piecu vārtu pārsvaru (16:11).

Arī otrā puslaika ievadā “Team HandbaALL Lippe II” spēja noturēties vismaz trīs vārtu attālumā. Tomēr, pateicoties 4:1 izrāvienam laika intervālā no 41. līdz 45. minūtei, “TV Kirchzell” izdevās samazināt rezultāta deficītu līdz minimumam (20:21), 53. minūtē to likvidēt (25:25), bet vēl trīs minūtes vēlāk pirmo reizi iziet vadībā (26:25).

Divus izšķirošos metienus spēles pēdējās divās minūtēs izpildīja Ralfa Geislera komandas biedri Thomas Houtepen un Lukas Hutecek, spēles beigās panākot rezultātu 27:26.

Šovakar “Team HandbALL Lippe II” aizvadīs noslēdzošo spēli, izbraukumā pret “DHK Flensborg” komandu, kura kopvērtējumā atrodas pēdējā vietā. Iepriekšējā savstarpējā spēlē Ralfa Geislera komanda ar 32:30 izrādījās pārāka, taču arī šajā spēlē viņiem nepieciešams uzvarēt, lai iegūtu vajadzīgos punktus vietas saglabāšanai Vācijas 3. līgā.