“REIR Dobele” pārspēj Jēkabpili un pietuvojas pirmajam trijniekam

11.04.2021 10:06

Sieviešu handbola virslīgā otro panākumu šajā sezonā svinēja “REIR Dobele” handbolistes, kuras savā mājas zālē ar rezultātu 37:31 pārspēja “Jēkabpils SS”. Šī uzvara dobelniecēm ļāva pietuvoties sieviešu handbola virslīgas pirmajam trijniekam.

Lai gan spēle iesākās ļoti līdzīgi, un nevienai no komandām neizdevās iegūt pārsvaru, tomēr pirmā puslaika vidū situācija nedaudz mainījās. Pēc vairākiem neprecīziem “Jēkabpils SS” spēlētāju metieniem mājiniecēm izdevās izvirzīties vadībā un līdz puslaika beigām noturēt trīs vārtu pārsvaru (17:14).

Otro puslaiku daudz veiksmīgāk aizvadīja “REIR Dobele” handbolistes, un par to arī liecināja rezultāts uz tablo. Vairāki noraidījumi un neiemesti vārti neļāva “Jēkabpils SS” spēlētājām atgūties no zaudēto vārtu starpības. Līdz ar to mājinieces svinēja uzvaru šajā spēlē ar rezultātu 37:31.

Rezultatīvākā spēlētāja “REIR Dobele” sastāvā bija Letīcija Veinberga, kura no izdarītiem 13 metieniem deviņas reizes bija precīza, savukārt Laura Ņeverovska un Ilvija Buivide abas guva pa septiņiem vārtiem. Jēkabpilietēm rezultatīvākā bija Krista Minova ar gūtiem astoņiem vārtiem, kā arī pa sešiem vārtiem guva Vitnija Paula Krodziniece un Linda Kaņepe.

Pēc šīs uzvaras komanda “REIR Dobele” sieviešu handbola virslīgā kopumā ir izcīnījusi četrus punktus. Tikpat ir arī “Jēkabpils SS” handbolistēm, tomēr iemesto/zaudēto vārtu attiecība labāka ir jēkabpilietēm. Jau pēc šodienas spēlēm situācija var mainīties.

“Jēkabpils SS” handbolistes šodien, pulksten 11.00, izbraukumā viesosies pie sieviešu handbola virslīgas līderēm – “Stopiņu NHK” spēlētājām, kamēr “REIR Dobele” arī šodien, pulksten 14.00, tiksies ar turnīra piektās vietas īpašnieci “Salaspils SS”, kas šajā sezonā izcīnījusi tikai vienu uzvaru.

Spēlē starp Stopiņu un Jēkabpils handbolistēm favorītes ir turnīra līderes. Pie nosacījuma, ka līderēm izdosies parādīt savu pārākumu un ka “REIR Dobele” – pieveikt Salaspilietes, situācija turnīra tabulā var mainīties par labu tieši dobelniecēm.