“REIR/Dobele SS” sezonu Baltijas līgā noslēdz ar zaudējumu lietuvietēm

23.03.2024 19:30

Šodien Lietuvas pilsētā Garļavā pirmo sezonu sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgā noslēdza “REIR/Dobele SS” handbolistes, kuras pēdējā cīņā piekāpās Kauņas “Žalgiris” komandai (21:39).

Jau no pirmās spēles minūtes dominēja lietuvietes, parliecinošā vārtu starpībā attālinoties pirmā puslaika gaitā. Dobeles komandas sniegumu komentē “REIR/Dobele SS” galvenā trenere Larisa Veinerga: “Spēle pavisam neizdevās. Pārāk daudz kļūdu uzbrukumā un aizsardzībā. Meitenes spēlēja bez atdeves un motivācijas.”

“Latvijas komandas Baltijas līgā spēlē pirmo sezonu un, cerams, ne pēdējo. Protams, lai līdzvērtīgi cīnītos ar Lietuvas, Igaunijas un Somijas komandām manai komandai jābūt daudz pieredzējušākai. Šīm komandām ir krietni augstāks līmenis. Jāturpina krāt pieredze, lai kopumā celtu arī handbola līmeni Latvijā,” papildina Veinberga.

Par spēles vērtīgāko atzīta dobelniece Elīza Bilkšte, kura komandas labā realizēja četrus no pieciem metieniem. Četru vārtu guvums arī Ivijai Buividei un Kristiānai Blažēvicai.

• REIR/Dobele SS – Kaunas Žalgiris 21:39 (11:20)

REIR/Dobele SS – Bilkšte 4/5, Buivide 4/6, Blažēvica 4/11, Naudiņa 2/4, Taujēna 2/5, Egle 1/1, Dumfa 1/3, Zarovska 1/5, Koņušeka 1/6, Virubka 1/6

Dobeles komanda Baltijas līgā kopumā aizvadījusi astoņas spēles, taču vienīgo panākumu izcīnīja pirms divām nedēļām, savā laukumā ar 28:21 pārspējot Latvijas čempiones “SK Latgols”.

Rīt pēdējo spēli šajā turnīrā plkst. 16.00 aizvadīs arī Ludzas “Latgols” komanda, cīņā pret Kauņas “Žalgiris”.

Sieviešu Baltijas jūras valstu handbola līgas kopvērtējuma tabula | sezona 2023/2024

1.CASCADA – HC Garliava SM7601251 : 1975412
2.GrIFK7601238 : 1855312
3.VMSM Sostinės tauras-VHC7601225 : 1883712
4.Dicken7403234 : 187478
5.Vilnius Eglė7403239 : 199408
6.Kaunas Žalgiris7304217 : 20986
7.Mistra7106177 : 254-772
8.SK Latgols7106170 : 250-802