“REIR/Dobele SS” trīs no trīs spēlēs pret “LSPA”

28.01.2024 19:51

Šovakar Latvijas čempionāta sieviešu virslīgas spēlē trešo panākumu pār “LSPA” komandu izcīnīja “REIR/Dobele SS” (28:20). Ar desmit vārtu guvumu Dobeles komandas uzvaru kaldināja Elīza Bilkšte.

Dobelniecēm šis ir jau trešais panākums sezonā pār “LSPA” handbolistēm, iepriekš uzvarot ar rezultātu 25:23 un 31:16.

Pirmajā spēles daļā komandas lielākoties nospēlēja līdzvērtīgi, taču puslaika beigās divu vārtu pārsvaru guva dobelnieces (12:10). Līdz 36. minūtei “LSPA” komanda noturējās minimālajā deficītā (13:14), bet tad rīdzinieču septiņu minūšu sausais periods dobelniecēm rezultējās ar sešu vārtu izrāvienu, panākot 20:13. Tas rīdziniecēm bija lūzuma punkts, līdz spēles beigām nespējot iekrāto deficītu likvidēt. Nobeigumā Dobeles komandai uzvara ar +8 (28:20).

• LSPA – REIR/Dobele SS 20:28 (10:12)

LSPA – Purviņa 6/19, Strogonova 6/11, Makarova 2/3, Liepiņa 2/3, Daņiļenko 1/2, Veide 1/2, Mārtiņa 1/2, Daukste 1/3

REIR/Dobele SS – Bilkšte 10/19, Naudiņa 4/6, Blaževica 3/5, Dumfa 3/7, Egle 2/3, Reinfelde 2/3, Šteinerte 2/4, Taujēna 1/1, Konušeka 1/7

Piektdien, 2. februārī, Jēkabpilī “LSPA” komanda otro reizi šajā sezonā spēlēs pret Latvijas U-15 meiteņu izlases bāzes komandu “LAT U-15”. Savukārt svētdien, 4. februārī, izlases meiteņu spēkus pirmo reizi pārbaudīs “REIR/Dobele SS”.